Головна » Архив новостей

Викладач Дувалко О.О поділилася досвідом роботи на уроках професійного спрямування в Свалявському професійному будівельному ліцеї.Досвід представлено у вигляді презентації

«Ефективність використання творчих завдань професійного

спрямування на уроках та позакласній роботі при вивченні німецької мови.»

З досвіду роботи викладача німецької мови

Свалявського професійного будівельного ліцею Дувалко О.О.

Категория: Новини | Просмотров: 505 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 22.11.2017 | Комментарии (0)

15 листопада 2017 р. члени методичної комісії майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з професії обліковець, ОКН прийняли участь у онлайн засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників для всіх галузей економіки. Тема засідання: «Використання хмарних технологій у навчальному процесі»

Категория: Новини | Просмотров: 545 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 17.11.2017 | Комментарии (0)

Щорічно в третій четвер листопада в ряді західних країн світу відзначається День відмови від куріння (No Smoking Day), передає Ukr.Media. Він був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Тому практичний психолог ліцею провела урочисту лінійку з просвітницькими цілями

На перервах було організовано і проведено соціально- профілактичну акцію "Обміняй цигарку на цукерку" психологом та ученицями ліцею.

На прикладі квітів психолог наводила приклад: сухі та чорні - це легені курців, а свіжі і красиві- легені здорової людини.

Категория: Новини | Просмотров: 565 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 17.11.2017 | Комментарии (0)

Проведено виховний захід з презентацією.

Тема: Транспорт наш вірний друг.

Мета: Поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, пасажирів, водіїв; сприяти розвитку мислення, мовлення, памяті, навичок поведінки на дорозі.

Категория: Новини | Просмотров: 536 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

Практичний психолог ліцею провела бесіду з учнями девіантної поведінки з беззаперечного виконання правил дорожнього руху і попередження усіх видів дитячого травмати

Категория: Новини | Просмотров: 536 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.11.2017 | Комментарии (0)

проводився відкритий урок виробничого навчання в групі №4 з професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Проводила урок майстер в/н Партека Беатриса Олександрівна.

Просмотров: 606 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 14.11.2017 | Комментарии (0)

З 13 по  17 листопада в ліцеї  проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.  З цієї нагоди в фойє учбового корпусу представлена книжкова виставка «Будь обережним»,  головною метою якої є: формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я учнів.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Категория: Новини | Просмотров: 513 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочато тематичною лінійкою «Тиждень правил дорожнього руху».

Категория: Новини | Просмотров: 544 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

6 листопада  урочистою лінійкою  було  розпочато  Тиждень української мови та літератури, присвячений Дню писемності. Викладач української мови та літератури  Попович І.В. з  ученицями  підготували коротенькі повідомлення щодо проведення Тижня та Дня писемності.

Категория: Новини | Просмотров: 549 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності на Українському радіо відбувся під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета"

Радіодиктант національної єдності традиційно відбувся у День української писемності та мови – 9-го листопада і прозвучав на Першому каналі Українського радіо о 12.00.

У Свалявському професійному будівельному ліцеї у написанні диктанту брали участь понад 60 учнів і працівників закладу, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання. До речі, і тема диктанту- «Наші пісні» зацікавила присутніх.

Категория: Новини | Просмотров: 585 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 55 56 57 58 59 60 61 »