Головна » Архив новостей

практичний психолог ліцею провела онлайн тест "Карта інтересів" у 22 групі для визначення схильності учня до певних предметів, захоплень, щоб бути впевненим в якому напрямку себе розвивати та чим зайнятися у позаурочний час.

Категория: Новини | Просмотров: 663 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

«Мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова — це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова — це ще й музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна і мислительська діяльність народу».

Категория: Новини | Просмотров: 531 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

Відбувся вебінар , на якому розглядалися питання розробки навчальних програм із спеціальності «Електрогазозварник». Наш навчальний заклад представляли викладач спецтехнології Липчак С.Ю. та майстер в/н Дарчі О.І. В дискусії , яка виникла вони поділилися з колегами своїм досвідом в розробці         програм із спецтехнології та виробничого навчання.

Категория: Новини | Просмотров: 575 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 31.10.2017 | Комментарии (0)

Відкритий урок з матеріалознавства в групі №26 з професії штукатур

Тема уроку: Способи виробництва та види повітряного вапна

Викладач: Гештень Н.Ф.

На уроці розглядались загальні відомості про вапно, вивчали яку сировину використовують для виробництва грудкового вапна, як відбувається гасіння вапна та які хімічні процеси при виробництві вапна.

Категория: Новини | Просмотров: 604 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

27 жовтня 2017 року в нашому навчальному закладі пройшли загальноліцейні батьківські збори для ІІ-ІІІ  курсів навчання. Перед батьками виступили директор та заступники директора, які ознайомили батьків учнів ІІ-ІІІ років навчання з основними вимогами, які ставляться перед учнями в ліцеї , а також умовами навчання.

Окрім того розглядалися такі питання:

- стан відвідуваннята та дисципліна учнів;

- стан виробничого навчання;

- проходження виробничої практики учнями на підприємствах;

- проведення ЗНО з української мови для учнів ПТНЗ.

Особливу увагу було відведено працевлаштуванню випускників

Категория: Новини | Просмотров: 585 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні проведено тематичну лінійку з нагоди визволення Закарпаття від
фашистсько-німецьких окупантів. Підготував виховний захід Добоній Ю.Ю.

Просмотров: 504 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

28 жовтня відзначається 73-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Цей день має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, вшанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей, співвітчизників, які загинули на окупованій території, в концтаборах, на фашистській каторзі.

Категория: Новини | Просмотров: 582 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

26 жовтня заступник директора Власик О.В. , старший майстер Похил В.В. та методист ліцею Гулович Н.Г. надали консультаційну допомогу викладачам та майстрам по питанню атестації ліцею із професій «Слюсар із збирання металевих конструкцій, електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів». Голова методичної комісії Липчак С.Ю. поділився досвідом підготовки документації до атестації.

Категория: Новини | Просмотров: 550 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

25 жовтня відбулося засідання обласної методичної комісії викладачів суспільних дисциплін (в режимі он лайн), в якій взяв участь викладач історії Добоній Ю.Ю. Тема засідання: «Використання сучасних навчальних середовищ – засіб розвитку творчих компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін». Юрій Юрійович поділився досвідом роботи на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії шляхом використання сучасних навчальних середовищ»

Категория: Новини | Просмотров: 577 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

Учениця Свалявського професійного будівельного ліцею Добош Едіта зайняла  І - місце в обласній першості з легкоатлетичного кросу серед учнів професійно - технічних навчальних закладів на дистанції 1000 ( дівчата ) з результатом 3,49.

Категория: Новини | Просмотров: 567 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 56 57 58 59 60 61 »