Головна » Новини

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у бібліотеці  ліцею  діє тематична  виставка   «У цей день почалася війна. Пам’ятаймо!».

Категорія: Новини | Переглядів: 10 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (0)

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ

СВАЛЯВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВЕЛЬНОГО ЛІЦЕЮ В 2016/2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Категорія: Новини | Переглядів: 29 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 14.06.2017 | Коментарі (0)

Категорія: Новини | Переглядів: 23 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

Ремонт даху в смт.Воловець

Категорія: Новини | Переглядів: 23 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

Україна займає 2 місце за кількістю викурених цигарок на одного громадянина. На кожного українця припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно.  Усім відомо, що з палінням пов’язана велика кількість різних хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. У курців у п’ять разів частіше виникає інфаркт, у чотири — інсульт,  у 16 разів — захворювання судин ніг.
У тих, хто довго палить, лікарі зазвичай діагностують хронічні обструктивні захворювання легень, хронічний бронхіт. Ця шкідлива звичка є основною причиною раку легень, трахеї і бронхів, гортані, ротової порожнини, стравоходу тощо.

Категорія: Новини | Переглядів: 26 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

У цей день у всьому світі проходять акції по боротьбі з курінням - день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - добитися, щоб у 21 столітті проблема куріння тютюну зникла. Курцями є більше половини всього чоловічого населення планети і близько чверті жіночого. Кожна цигарка скорочує життя на кілька хвилин. В Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі. Не менш небезпечним є пасивне куріння, особливо для дітей та молоді. Саме воно спричиняє численні бронхіти, пневмонії, астми, серцево-судинні та неврологічні ускладнення.

Категорія: Новини | Переглядів: 25 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

У Свалявському професійному ліцеї Закарпатської області у період з 16 по 18 травня 2017 року відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації розпочато ІІ етап атестації експертною комісією, проводиться атестаційна експертиза з професій Маляр; Електрогазозварник;  Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Для визначення рівня професійної підготовки, готовності випускників ліцею самостійно виконувати виробничі завдання відповідного рівня кваліфікації учнями випускних груп виконувалися комплексні кваліфікаційні завдання окремо з кожної складової інтегрованих професій. Зокрема, професійно-теоретичну частину ККЗ учні писали в кабінетах спецдисциплін, а завдання професійно-практичної частини з професій – на обєктах закладу.

Категорія: Новини | Переглядів: 79 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)

Тренінг

Регуляція емоційного стану

Мета: Розслабити студентів перед випускними екзаменами, стимулювати емоційну стабільність та стриманість.

Завдання: Формування навичок довільного контролю.

Більшість з нас вже настільки звикло до душевного і м `язової напруги, що сприймають його як природний стан, навіть не усвідомлюючи, наскільки це шкідливо. Слід чітко усвідомити, що освоївши релаксацію, можна навчитися цією напругою керувати, припиняти і розслабляти з власної волі, за своїм бажанням. Повна м'язова релаксація надає позитивний вплив на психіку і нормалізує душевну рівновагу, дає необхідний короткий відпочинок мозку. Розглянемо спочатку природні способи регуляції організму. Напевно ви інтуїтивно використовуєте багато хто з них, назвіть які саме?

Категорія: Новини | Переглядів: 34 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)

Профорієнтаційна робота.

В ліцеї продовжується робота по професійній орієнтації учнів . 04.05.17 року викладачі Добоні Ю.Ю. та Липчак С.Ю. відвідали школи Воловецького району  в селах Підполоззя, Ждинієво та Абранка. З учнями провели бесіду про особливості навчання в системі профтехосвіти, про професії, які можна здобути в ліцеї, роздали  рекламні матеріали та показали агітаційний відеофільм.

Категорія: Новини | Переглядів: 45 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)

11-12 травня 2017 року у стінах Державного навчального закладу „Ужгородський центр професійно-технічної освіти” проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії маляр. Учень групи № 7 Поцко І.В. з майстром виробничого навчання С.С.Цоліган взяли участь.

Категорія: Новини | Переглядів: 22 | Додав: liceumsv1171 | Дата: 13.05.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 47 48 »