Головна » Новини

Міжнародний день грамотності - один із міжнародних днів, що відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. В бібліотеці ліцею оформлено книжкову полицю-пораду "Щоб не робити помилки - вам допоможуть словники".

Категория: Новини | Просмотров: 592 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 08.09.2017 | Комментарии (0)

Перший урок для першокурсників у актовій залі підготували і провели
В.М.Лакатош та Л.В.Гісем. Тема уроку : «Поважаю європейські цінності -
будуючи сучасну Україну». Мета уроку: усвідомити учням місце України
серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість
Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї
народів, акцентувати увагу на необхідність розширення знань про Україну як
можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового мислення та
світогляду молоді , розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їх
включення у полеміку, формувати моральні пріоритети, які визначають
людину найвищою цінністю».
Після уроку всі учні разом з класними керівниками та майстрами
виробничого навчання розійшлися на уроки згідно розкладу.

Категория: Новини | Просмотров: 536 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.09.2017 | Комментарии (0)

1 вересня –День знань святкує Свалявський професійний будівельний ліцей. Захід розпочався зі святкової лінійки, гімном України. Із словами привітання виступили  директор ліцею, майстри та викладачі,  учні випускних груп і першокурсники. Заступником директора оголошено наказ про зарахування на навчання за відповідними професіями.

Категория: Новини | Просмотров: 550 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.09.2017 | Комментарии (0)

21 серпня 2017 р. в ліцеї відбулася співбесіда з абітурієнтами, які виявили бажання навчатися в нашому навчальному закладі. Майстри в/н та класні керівники познайомилися з абітурієнтами, уточнили додакові відомості про учнів та розповіли їм  про умови  навчання.

Категория: Новини | Просмотров: 524 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.08.2017 | Комментарии (0)

Шановні батьки та особи, які їх заміщують!

В ліцеї продовжується  вступна кампанія. Учні шкіл Сваляви та району, а також  сусідніх Іршавського та Воловецького районів виявляють бажання навчатися та здобувати робітничу спеціальність у нашому навчальному закладі.

Станом на поточну дату найбільше заяв  подано на спеціальності електрогазозварник  та автослюсар.

Категория: Новини | Просмотров: 612 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.08.2017 | Комментарии (0)