Головна » Новини

З 10 по 18 жовтня в ліцеї розпочато турнір з міні - футболу.

За підсумками зіграних матчів :

I місце -  група №2;

II місце - група №18;

III місце - група №1;

Вітаємо переможців!

Категория: Новини | Просмотров: 571 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 10.10.2017 | Комментарии (0)

У групі номер 11 практичний психолог ліцею провела психодіагностичну роботу, а саме соціометрію по Дж.Морено, тест на самооцінку та анкетування на визначення характеру та темпераменту по Г. Айзенку. Зараз психолог займається обробкою результатів та обстеженням нового контингенту.

Категория: Новини | Просмотров: 546 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 10.10.2017 | Комментарии (0)

Здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання. У цій статті ми дамо вам основні поради, які допоможуть вам вести здоровий спосіб життя.

Категория: Новини | Просмотров: 552 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.10.2017 | Комментарии (0)

Дорогі вчителі!
Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!
Категория: Новини | Просмотров: 651 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 29.09.2017 | Комментарии (0)

Провели екскурсію « Запрошуємо у світ книги» в бібліотеці для учнів 1 го курсу, для того щоб ознайомити учнів з бібліотекою. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами, бо книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

Категория: Новини | Просмотров: 528 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 22.09.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні у ліцеї з нагоди Дня миру відбувся флешмоб. Ініціювали захід учні групи № 4 , № 11 та викладач Історії Добоні Ю.Ю.

Категория: Новини | Просмотров: 571 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.09.2017 | Комментарии (0)

19 вересня 2017 року відбулося перше засідання ради учнівського самоврядування в новому навчальному році. Члени учнівської ради взяли участь в обговоренні питань формування та діяльності учнівського самоврядування, визначення основних напрямків роботи. На засіданні був затверджений план роботи на рік. Заступник директора з ВР Герко М.В. ознайомила присутніх із заходами, які будуть проведені до Дня працівника освіти. Члени учнівської ради вирішили приймати участь у благодійних акціях, конкурсах та фестивалях, які будуть проходити протягом навчального року, волонтерському русі.

Категория: Новини | Просмотров: 537 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Вступна бесіда

Мета: адаптація учасників тренінгу до нового навчального закладу, знайомство між собою та емоційне розвантаження.

Час: 15 хв.

Очікувані результати:  Готовність до роботи в певному  режимі навчання, згуртованість колективу.

Знайомство

Зміст вправи: Тренер пропонує першому учаснику, наприклад сидячому з права від нього, підвестися і назвати своє повне ім’я та прізвище, яким він хотів би, щоб його називали в групі. Наприклад: «Мене звуть Вячеслав Іванов. В групі прошу називати мене Слава»

Категория: Новини | Просмотров: 608 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Заступник директора з НВР Герко М.В. та методист Гулович Н.Г провели інструктивно - методичну нараду з класними керівниками та головами  методичних комісій.

Категория: Новини | Просмотров: 579 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.09.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 56 57 58 59 »