Правила прийому на 2017 р.

Проводиться набір учнів на 2017—2018 н.р.

НА БАЗІ  9 КЛАСІВ,  з отриманням повної середньої освіти

1. Столяр будівельний, паркетник  (термін навчання 3 роки)

2. Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування   (термін навчання 3 роки)

3. Електрогазозварник, слюсар із складання металевих конструкцій  (термін навчання 3 роки)

4. Маляр, штукатур  (термін навчання  3 роки)

5. Швачка, кравець  (дівчата) (термін навчання 3 роки)

6. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп'ютерного набору (термін навчання 3 роки)

7. Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів (термін навчання 3 роки)

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ, (на базі повної загальної середньої  освіти)

1. Електрогазозварник (термін навчання   1 рік)

2. Адміністратор, портьє (термін навчання   1 рік)

3. Швачка (дівчата) (термін навчання   1 рік).

Учні, зараховані в ліцей, забезпечуються підручниками, гуртожитком, стипендією та харчуванням відповідно до чинного законодавства.

Час навчання в ліцеї зараховується до загального трудового стажу.

Юнакам, на період навчаннянадається відстрочка від проходження військової строкової служби.

Працюють різні предметні гуртки, гуртки технічної творчості, в'язання гачком та спицями, художня самодіяльність, спортивні секції з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу. У ліцеї є духовий оркестр, який має звання Народного.

Учні нашого ліцею отримують призові місця в районних олімпіадах, обласних конкурсах професійної майстерності, за що неодноразово відзначалися грамотами та преміями.

При вступі до ліцею подаються такі документи:

-   документ про освіту (оригінал);

−  паспорт або свідоцтво про народження (ксерокопія);

−  ідентифікаційний номер (ксерокопія);

−  медичну довідку за формою 086/У (в оригіналі);

−  довідка з місця проживання та про склад сім'ї;

−  8 фотокарток розміром 3 х 4 см;

−  конверт;

−  папка на зав'язку.

Документи приймаються щодня, крім вихідних, за адресою: м.Свалява, вул..Шевченка, 15 «а» з 8 до 17 години