Власик Олександр Володимирович

непогасний.
   З ним до висот незнаних
   підіймусь.

Звіт директора ліцею за 2019-2020 н.р.

Звіт директора ліцею за 2020-2021н.р.

Анкета для голосування

В життя веде безліч доріг. Кожен вибирає свою. Яку—не головне. Важливо, як по ній іти, щоб жити не лише для себе, а й для людей, вкладати в кожну справу частинку свого розуму і серця, залишаючись людиною.

Відомо, що саме праця створила людину. Праця підняла її на ноги, зміцнила її руки, удосконалила її унікальний мозок. Все, що тисячоліттями створювалось на землі: від кам'яної сокири до мікроскопу, від першого плуга до Ейфелевої башти - створено працею. І якою ж повинна бути щасливою людина, яка вміє і любить орати, сіяти і будувати міста

Саме умінню будувати ось уже понад 70 років вчать в Свалявському професійному будівельному ліцеї—одному з найстаріших навчальних закладів нашого краю..

Немало об'єктів побудували наші випускники по всій Україні і за її межами.

За час існування навчального закладу випущено близько 20 тисяч фахівців. Немає галузі господарства, де б не працювали вихованці Свалявського будівельного ліцею.

І сьогодні наш колектив продовжує добрі традиції закладу. В ліцеї навчаються понад 500 юнаків і дівчат, які оволодівають будівельними спеціальностями, спеціальністю оператора комп'ютерного набору, та оператора швацького устаткування

Вагомий внесок у навчання і виховання робітничих кадрів вкладають досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання Сьогодні нам є ким пишатися Навчально-виховний процес у лілеї здійснюють 45 педагогічних працівників. Серед них 22 викладачів вищої категорії, 6 вчителів мають педагогічне звання "Викладач-методист?', З майстри носять звання "Майстер виробничого навчання І категорії, 8 працівників нагороджена знаком "Відмінник народної освіти", одного — орденам "Знак пошани", двоє - Заслужені працівники профтехосвіти,

Крізь роки проносять випускники ліцею слова вдячності своїм наставникам: Муравейнику В А., Пащенко Є.О., Софілканичу Ю.М., Цанько М.В., Нібаку М.М., Шкрібі І.І., Сенюті М.В., Махлинцю Й.В. та багатьом іншим.

Час не вивітрив з пам'яті вдячну згадку про вчителів, які віддавали тепло душі своїм учням. Це шановані : Сарканич В.В.,Дяченко В.І., Дзямко О.С., Павлишинеиь М.В., Дуда Г.І., Ярош Л.Г., Байса М.І., Русин І.І., Ярчіч В.М., Рімек М.Г., Удовицький О.Ф., Біняшевський В. В.

Щороку педагогічний колектив поповнюється молодими перспективними працівниками,

В ліцеї створені умови як для навчання , так і для відпочинку Працюють предметні гуртки і гуртки технічної творчості, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності та духовий оркестр, який носить звання Народного.

Одним із пріоритетних завдань на сьогоднішній день педагогічний колектив бачить у формуванні в учнів ліцею професійних умінь, які допоможуть їм у майбутньому знайти престижну роботу, конкурувати з кваліфікованими робітниками, застосовуючи сучасні матеріали та нові технологи.

Намагаючись йти в ногу з часом, викладачі і майстри виробничого навчання шукають шляхи вдосконалення методів теоретичного та виробничого навчання

Дирекція і працівники ліцею залучають учнів до виробничої діяльності, до надання платних послуг населенню та виготовлення продукції на замовлення, до виконання робіт на новобудовах міста

Бути чесними і чистими душею, бути працьовитими і гідними громадянами своєї Батьківщини вчить учнів Свалявський професійний будівельний ліцей.

Директор Свалявського професійного будівельного ліцею                                       О.В.Власик