Педагогічний колектив ліцею працює  над проблемою:

«Від створення сучасного інноваційного освітнього середовища через педагогічну майстерність педагога до формування компетентнісної особистості кваліфікованого робітника»

МЕТОДИСТ
Курчак Маріанна Дмитрівна

Освіта: вища, інженер харчової промисловості,  спеціаліст з фінансів.
  Стаж педагогічної  роботи:  19 р.

Методична робота – це заснована на досягненнях науки та передового досвіду система аналітичної, організаційної, діагностичної, пошуково-дослідницької, науково-практичної,  інформаційної діяльності з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

МЕТОДИЧНІ КОМІСІЇ

Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарної  підготовки

Методична проблема: «Підвищення якості знань учнів шляхом активізації розумової діяльності учнів».

КерівникДобоній Юрій Юрійович, «спеціаліст вищої категорії», "Старший викладач"

Методична комісія викладачів природничо-математичної  підготовки

Методична проблема: «Впровадження інноваційних технологій у практичній діяльності викладачів як фактор забезпечення компетентнісної освіти».

КерівникДьолог Віталія Володмирівна, «спеціаліст вищої категорії», "Старший викладач".

Методична комісія викладачів і майстрів виробничого навчання будівельних професій і професії  слюса.

Методична проблема: «Підвищення ефективності уроків теоретичного та виробничого навчання шляхом проведення  їх за нестандартними методами навчання».

Керівник  - Пліхта Антоніна Антонівна, «спеціаліст вищої категорії»., "Старший викладач"

Методична комісія викладачів і майстрів в/н професії електрогазозварник та електромонтажник

Методична проблема:  "Підвищення ефективності уроків шляхом використання на уроках спецтехнології та в\н ТЗН"

Керівник - Липчак Сергій Юрійович, «спеціаліст вищої категорії», "Старший викладач".

Методична комісія викладачів та майстрів в/н професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН»

Методична проблема: -  «Інтерактивні форми і методи навчання учнів інтегрованої професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН"

Керівник - Гулович Наталія Георгіївна, «спеціаліст вищої категорії», "Старший викладач"