Дьолог Віталія Володимирівна
Посада:  викладач математики
Освіта: Ужгородський Державний університет, 1996 р., математик
Стаж педагогічної роботи:  19 років
Рік та результати останньої атестації: 2014 рік, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання "старший викладач”.
Підвищення кваліфікації:

березень 2018 року,  курси підвищення кваліфікації вчителів математики при Закарпатському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, свідоцтво ЗІ СПК № 033887.

Мета атестації: підтвердження кваліфікаційної  категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного  звання "старший викладач”.

Педагогічна діяльність

Методична проблема:

«Впровадження інноваційних технологій на уроках математики як засіб формування ключових компетентностей учнів»

Відкриті уроки

«Декартові координати і вектори у просторі»,  група № 25,   19 березня  2015 р.

Урок прес-конференція «Відсоткові розрахунки», група  № 4,  30 жовтня 2015 р.

«Правильні многогранники», група № 4,  14 грудня 2017 р.

«Конус. Перерізи конуса площинами», група № 5, 18 лютого 2019 р.

Позакласні заходи

Усний журнал «Українські жінки-математики», 2015

Конференція «Математика і гармонія», 2016

«Математичний бій», 2017

Усний журнал «Наукою одержимий»,  присвячений пам’яті М. П. Кравчука, 2017

«Математичний турнір», 2019

Конференція «Геній математики з українським серцем», присвячена видатному українському математику Г. Ф. Вороному,  2019

Загальноліцейні позакласні заходи

Перший урок  «Всім серцем любіть Батьківщину свою», 2015

Перший урок  «Розкажемо Європі  про Україну», 2018

День Святого Валентина,  2016

Виховні години

«Правда про алкоголь»,  2014

«Закарпаття», 2014

«Куріння – проблема молоді», 2015

«Електромонтажник – це звучить гордо", 2015

«Людина, особистість, громадянин», 2016

«Українські Державні символи», 2017

«Шлях до здорового способу життя», 2018

Самоосвітня діяльність

Вебінар освітнього проекту «На Урок» «Онлайн-сервіси для створення тестів». Свідоцтво № В24-184066, тривалість 2 академічні години. 11.07.2018.

Вебінар освітнього проекту «На Урок» «Використання кейс-уроків для формування ключових компетентностей в основній та старшій школі». Свідоцтво № В70-184066, тривалість 2 академічні години. 28.11.2018.

Вебінар проекту «Всеосвіта» «Профілактика та подолання емоційного вигорання». Свідоцтво № HJ 032558, тривалість 2 академічні години.

Вебінар проекту «Всеосвіта»  «Сучасна школа: три покоління (x, y, z) в одному кабінеті або лайфхаки від медіаосвіти». Свідоцтво № JW 422221, тривалість 2 академічні години.

Вебінар освітнього проекту «На Урок» «Застосування інноваційних технологій для формування ключових компетентностей на уроках природничого циклу». Свідоцтво № В99-184066, тривалість 2 академічні години. 11.03.2019.

Онлайн-курс «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» на платформі «Prometheus», березень 2019 р.

Доповіді в рамках засідань методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки СПБЛ

«Застосування проблемно-пошукової технології для формування критичного мислення на уроках математики», 2015

«Акмеологічні підходи до реалізації виховної мети на уроках математики», 2015

«Виховання патріотизму через інноваційні форми роботи з учнями», 2015

«Розвиток творчої компетентності учнів як шлях до формування інноваційної особистості» , 2016

«Інноваційні форми і методи позакласної роботи з математики», 2016

«Розвиток міжпредметних компетентностей учнів на уроках математики», 2017

«Сучасний урок математики компетентнісного спрямування», 2018

«Застосування елементів мобільного навчання на уроках математики», 2018

Доповідь в рамках засідання обласної методичної секції викладачів природничо-математичних предметів

«Формування професійних компетенцій на уроках математики», 13 грудня 2017 року

Участь в засіданнях обласної методичної секції викладачів природничо-математичних предметів

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників природничо-математичних дисциплін (викладачів математики). Тема засідання «Творча лабораторія педагога – передумова забезпечення якісного навчання»,  8 грудня  2015 року

Засідання методичної секції викладачів математики на тему «Шляхи здійснення міжпредметних зв’язків та професійної спрямованості викладання математики у ПТНЗ»,  13 грудня 2017 року

Олімпіади та конкурси

Результати участі учнів Свалявського професійного будівельного ліцею в II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

2014 рік,  Поринець М.  (11 кл.)  – ІІ місце

2015 рік,  Черней Н. (10 кл.) – ІІІ місце

2015 рік,  Лапко О. (11 кл.) – ІІІ місце

2016 рік,  Воробець М. (10 кл.) – ІІ місце

2018 рік,  Кулман Л. (11 кл.) – V місце

Участь у конкурсах

Всеукраїнський огляд-конкурс «панорама творчих уроків – 2017» за темою «Сучасний урок: нові форми», оголошений видавництвом «Шкільний світ». Робота відзначена грамотою.

Публікації

Методична розробка бінарного уроку  з інформатики та математики «Вибіркові характеристики: розмах вибірки, мода, медіана, середнє значення. Графічне подання інформації про вибірку. Розв'язування статистичних задач засобами MsExcel»  (викладачі Штиглинець М.Г., Дьолог В.В.). Збірка розробок «Бінарні уроки» (з досвіду роботи викладачів ПТНЗ), НМЦ ПТО у Закарпатській області, Ужгород, 2015 р.

Урок прес-конференція «Відсоткові розрахунки». Збірка «Творчі здобутки» (з досвіду роботи педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів у Закарпатській області). – Ужгород, 2017

Проект «Всеосвіта»  (https://vseosvita.ua/user/id132907). Нагороджена подякою проекту «За внесок у розвиток  бібліотеки методичних матеріалів для вчителів» та грамотою «За використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі педагога»