Головна » Новини

28 жовтня відзначається 73-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Цей день має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, вшанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей, співвітчизників, які загинули на окупованій території, в концтаборах, на фашистській каторзі.

Категория: Новини | Просмотров: 581 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

26 жовтня заступник директора Власик О.В. , старший майстер Похил В.В. та методист ліцею Гулович Н.Г. надали консультаційну допомогу викладачам та майстрам по питанню атестації ліцею із професій «Слюсар із збирання металевих конструкцій, електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів». Голова методичної комісії Липчак С.Ю. поділився досвідом підготовки документації до атестації.

Категория: Новини | Просмотров: 548 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

25 жовтня відбулося засідання обласної методичної комісії викладачів суспільних дисциплін (в режимі он лайн), в якій взяв участь викладач історії Добоній Ю.Ю. Тема засідання: «Використання сучасних навчальних середовищ – засіб розвитку творчих компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін». Юрій Юрійович поділився досвідом роботи на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії шляхом використання сучасних навчальних середовищ»

Категория: Новини | Просмотров: 576 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

Учениця Свалявського професійного будівельного ліцею Добош Едіта зайняла  І - місце в обласній першості з легкоатлетичного кросу серед учнів професійно - технічних навчальних закладів на дистанції 1000 ( дівчата ) з результатом 3,49.

Категория: Новини | Просмотров: 566 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

24 вересня 2017 року відбулося планове засідання методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки, під час якого розглянуто наступні питання:

• якісний аналіз результатів діагностичних контрольних робіт учнів І-го курсу за базову середню школу та розробка корекційних методик;
  • аналіз проведення І етапу (ліцейних) та підготовка до участі в II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із предметів природничо-математичного циклу.

Також викладачі обговорили новинки методичної літератури та стан підготовки до запланованих предметних тижнів.

Категория: Новини | Просмотров: 531 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 25.10.2017 | Комментарии (0)

24.10.17. відбулися чергове засідання метод комісій. На засіданні метод комісії із спеціальностей «Електромонтажник», «Електрогазозварник» та «Автослюсар» було обговорено стан підготовки до атестації навчального закладу із спеціальностей «Електрогазозварник» та «Автослюсар» , підготовку викладачів та майстрів , які атестуються в поточному році та перший етап підготовки до виставки технічної творчості.

Категория: Новини | Просмотров: 530 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 24.10.2017 | Комментарии (0)

20 жовтня в ліцеї відбулися перші батьківські збори. Знайомство з батьками учнів-першокурсників.

Категория: Новини | Просмотров: 535 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 23.10.2017 | Комментарии (0)

Свалявським районним центром зайнятості проведено зустріч з випускниками ліцею.

Спеціаліст ЦЗ Галас І.В. ознайомила учнів з сучасними техніками пошуку робрти, розповіла про сучасні сервіси- відеорезюме та онлайн співбесіди, звернула увагу молоді на важливість формування сприйняття звернення, від цього залежить увага роботодавця. Ірина Василівна запросила випускників ліцею до центру зайнятості, де фахівці допоможуть їм скласти розповідь та записи відео касети.

Категория: Новини | Просмотров: 553 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.10.2017 | Комментарии (0)

12.10.2017р в актовому залі проведено тематичну виховну годину: "День українського козацтва", та представлена книжкова виставка "Історія українського козацтва"

Категория: Новини | Просмотров: 592 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 12.10.2017 | Комментарии (0)

Тема Робота головним меню, вікном та панелями інструментів в MS Publisher

Методична мета: методика організації самостійної роботи учнів.

Форма організації навчальної діяльності – робота в малих групах.

Актуалізація знань та умінь учнів -інтерактивна вправа «Так або ні.»

Перегляд презентацій підготовлених учнями(капітанами команд) до уроку (домашнє завдання)

Підведення підсумків вступного інструктажу – Фронтальне опитування

Вивчення і засвоєння нового матеріалу супроводжується презентацією.

Категория: Новини | Просмотров: 550 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 12.10.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 55 56 57 58 59 »