Головна » Архив новостей

Провели екскурсію « Запрошуємо у світ книги» в бібліотеці для учнів 1 го курсу, для того щоб ознайомити учнів з бібліотекою. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами, бо книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

Категория: Новини | Просмотров: 527 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 22.09.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні у ліцеї з нагоди Дня миру відбувся флешмоб. Ініціювали захід учні групи № 4 , № 11 та викладач Історії Добоні Ю.Ю.

Категория: Новини | Просмотров: 570 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.09.2017 | Комментарии (0)

19 вересня 2017 року відбулося перше засідання ради учнівського самоврядування в новому навчальному році. Члени учнівської ради взяли участь в обговоренні питань формування та діяльності учнівського самоврядування, визначення основних напрямків роботи. На засіданні був затверджений план роботи на рік. Заступник директора з ВР Герко М.В. ознайомила присутніх із заходами, які будуть проведені до Дня працівника освіти. Члени учнівської ради вирішили приймати участь у благодійних акціях, конкурсах та фестивалях, які будуть проходити протягом навчального року, волонтерському русі.

Категория: Новини | Просмотров: 536 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Вступна бесіда

Мета: адаптація учасників тренінгу до нового навчального закладу, знайомство між собою та емоційне розвантаження.

Час: 15 хв.

Очікувані результати:  Готовність до роботи в певному  режимі навчання, згуртованість колективу.

Знайомство

Зміст вправи: Тренер пропонує першому учаснику, наприклад сидячому з права від нього, підвестися і назвати своє повне ім’я та прізвище, яким він хотів би, щоб його називали в групі. Наприклад: «Мене звуть Вячеслав Іванов. В групі прошу називати мене Слава»

Категория: Новини | Просмотров: 606 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Заступник директора з НВР Герко М.В. та методист Гулович Н.Г провели інструктивно - методичну нараду з класними керівниками та головами  методичних комісій.

Категория: Новини | Просмотров: 578 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.09.2017 | Комментарии (0)

Міжнародний день грамотності - один із міжнародних днів, що відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. В бібліотеці ліцею оформлено книжкову полицю-пораду "Щоб не робити помилки - вам допоможуть словники".

Категория: Новини | Просмотров: 588 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 08.09.2017 | Комментарии (0)

Перший урок для першокурсників у актовій залі підготували і провели
В.М.Лакатош та Л.В.Гісем. Тема уроку : «Поважаю європейські цінності -
будуючи сучасну Україну». Мета уроку: усвідомити учням місце України
серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість
Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї
народів, акцентувати увагу на необхідність розширення знань про Україну як
можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового мислення та
світогляду молоді , розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їх
включення у полеміку, формувати моральні пріоритети, які визначають
людину найвищою цінністю».
Після уроку всі учні разом з класними керівниками та майстрами
виробничого навчання розійшлися на уроки згідно розкладу.

Категория: Новини | Просмотров: 532 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.09.2017 | Комментарии (0)

1 вересня –День знань святкує Свалявський професійний будівельний ліцей. Захід розпочався зі святкової лінійки, гімном України. Із словами привітання виступили  директор ліцею, майстри та викладачі,  учні випускних груп і першокурсники. Заступником директора оголошено наказ про зарахування на навчання за відповідними професіями.

Категория: Новини | Просмотров: 547 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.09.2017 | Комментарии (0)

21 серпня 2017 р. в ліцеї відбулася співбесіда з абітурієнтами, які виявили бажання навчатися в нашому навчальному закладі. Майстри в/н та класні керівники познайомилися з абітурієнтами, уточнили додакові відомості про учнів та розповіли їм  про умови  навчання.

Категория: Новини | Просмотров: 518 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.08.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 58 59 60 61 »