Головна » Архив новостей

в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочалася атестація робочих місць за умовами праці.

Основна мета атестації робочих місць за умовами праці полягає в регулюванні відносин між керівництвом i працюючих у сфері реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах, на зразок додаткових оплачуваних відпусток, надбавок за роботу у шкідливих умовах праці, скороченої тривалості робочого часу, харчування та інших.

З метою надання працівникам передбачених чинним законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці відповідне право повинно бути підтверджене результатами атестації робочих місць за умовами праці. Атестацію робочих місць за умовами праці проводять незалежно від форм власності і господарювання, не рідше ніж 1 раз на 5 років.

Категория: Новини | Просмотров: 481 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.12.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні в ліцеї день розпочався з лінійки психолог Легеза К.Ю. розповіла  учням про СНІД .

Всесвітній день боротьби  зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Категория: Новини | Просмотров: 565 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.12.2017 | Комментарии (0)

Відбулося засідання обласної методичної секції в режимі онлайн викладачів та майстрів будівельного напрямку розглядалися актуальні питання. Щодо вивчення екотехнологій сучасних матеріалів на уроках професійно теоретичної та практичної підготовки будівельних професій . Обговорили умови проходження стажування майстрів виробничого навчання і ознайомилися із електронними підручниками.

Категория: Новини | Просмотров: 514 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 29.11.2017 | Комментарии (0)

Тема: " Застосування інформаційно - комунікаційних технологій при підготовці робітничих кадрів зварювального виробництва" та " Нестандартні засоби поліпшення матеріально - технічної бази в навчальних майстернях "

Просмотров: 521 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)

З 27 листопада по 1 грудня в ліцеї проводиться тиждень "Хімії, біології та географії"

Категория: Новини | Просмотров: 550 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)

В ліцеї продовжується робота серед учнів , які в наступному  році закінчують навчання в школі .

27.11.17р. викладач Липчак С.Ю. відвідав ЗОШ І-ІІ ступенів в селах Керецьки та Березники. Учні цих шкіл традиційно приходять на навчання в ліцей у значній кількості. Учням було розказано про ліцей, роздано друковані матеріали про спеціальності, яким навчаються в нашому закладі та продемонстровано агітаційні відеофільми. Найбільше учнів інтересували спеціальності електрогазозварника, маляра-штукатура, електромонтажника та швеї. Серед найчастіших питань було питання про рівень заробітної плати та перспективи працевлаштування після закінчення ліцею.

Категория: Новини | Просмотров: 498 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)

У Свалявському професійному будівельному ліцеї відбувся захід, присвячений Дню пам'яті жертв Голодомору.

Виховна година “Пам’яті жертв голодомору” проводиться з метою ознайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні; допомогти зрозуміти душевний стан. Викликати в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. Виховувати прагнення зберігати в пам’яті історію рідного народу.

Хвилиною мовчання згадали усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. В ці дні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом’янути тих, кого забрали сталінські катівні та голодна смерть. Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Жертви голодомору обчислюються мільйонами. Ми маємо знати, що нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитись. Ми маємо усвідомити, що сьогоднішнє населення України є нащадком тих, хто вижив в ті страшні часи. Але нас могло бути більше.

Книжкова виставка «Завжди пам'ятаємо»

Категория: Новини | Просмотров: 555 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.11.2017 | Комментарии (0)

В ліцеї розпочалася профорієнтаційна робота серед учнів шкіл району. 20.11.17 року викладач Липчак С.Ю. відвідав школу ІІ-го ступеня в селі Сусково. Учням було подано інформацію про наш навчальний заклад та про спеціальності, яких навчаються в ліцеї. Найбільший інтерес серед учнів викликали професії автослюсаря, електромонтажника та електрогазозварника.

Категория: Новини | Просмотров: 518 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

у Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена профорієнтаційна робота практичним психологом ліцею. На даному заході були присутні учні дев'ятих та одинадцятих класів. Легеза К.Ю. розповіла про один із найважливіших виборів життя - вибір професії, тому що саме вона визначає чи буде людина щаслива, чи буде нещасна.

Просмотров: 479 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 22.11.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 60 61 »