Головна » Архив новостей

викладач математики Дьолог В.В. провела відкритий урок в групі № 4 на тему «Правильні многогранники», метою якого було сформувати в учнів поняття про правильні многогранники; ознайомити з видами правильних многогранників: тетраедром, кубом, октаедром, додекаедром, ікосаедром; виробити навички працювати з різними джерелами інформації; розвивати просторову уяву, логічне мислення, увагу, пам’ять; виховувати інтерес до математики, наполегливість, акуратність, працьовитість. Учні брали активну участь у проведенні уроку, присутні мали змогу послухати підготовлені ними повідомлення та переглянути презентації: «Правильні многогранники в філософській картині світу Платона», «Модель Сонячної системи Кеплера», «Правильні многогранники в природі», «Правильні многогранники в мистецтві», «Тіла Архімеда», «Зірчасті многогранники».

Категория: Новини | Просмотров: 524 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.12.2017 | Комментарии (0)

викладач Лендєл М.М. провела виховний захід з інформатики у групі №22 на тему «Для чого ми вивчаємо інформатику всі за та проти».

Категория: Новини | Просмотров: 519 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.12.2017 | Комментарии (0)

викладач Лендєл М.М. провела відкритий урок з інформатики у групі №22 на тему: «Поняття про мультимедійні дані. Формати аудіо та відеофайлів.

Мультимедійні програвачі. Засоби перетворення аудіо та відеоформатів» Метою уроку ознайомити учнів з галузями використання мультимедіа, сформувати вміння копіювати об'єкти мультимедія на комп'ютер. Активно використовувалися ІКТ, опитування учнів проходило у вигляді «Гри в слова», на закріплення вивченого матеріалу розгадували ребуси.

Урок відбувся у рамках тижня «математики, фізики та інформатики»

Категория: Новини | Просмотров: 523 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 14.12.2017 | Комментарии (0)

Струсонуло цілим світом

В Страхоліссі перед світом

Брязнув дуб тисячолітній –

Охнула земля.

Тільки – пилу мертва хмарка,

Та ще крук зловтішно каркнув...

Категория: Новини | Просмотров: 509 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 14.12.2017 | Комментарии (0)

Бібліотекар ліцею Калій В.М. слухала в онлайн режимі секцію бібліотекарів.

Були розглянуті такі питання:

• Про впровадження Універсальної десяткової класифікації;
  • Помилки при допущенні звіту по забезпеченості учнів підручниками;
  • Презентації.
Категория: Новини | Просмотров: 505 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

11 грудня в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочався тиждень математики, фізики та інформатики, протягом якого планується провести ряд відкритих уроків та позакласних заходів, тематичні вікторини, конкурси кросвордів та ребусів.

Категория: Новини | Просмотров: 517 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

Книжкова виставка до Міжнародного дня прав людини

Мораль і право. Право і закон-

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання надасть нам вірний тон

І розвиток держави– України.

Категория: Новини | Просмотров: 599 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 08.12.2017 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 545 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 07.12.2017 | Комментарии (0)

у  Свалявському професійному будівельному ліцеї  розпочався тиждень  права який має на меті  запровадження  високих  правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури учнівської молоді.

Правовий кросворд в групі №1

Категория: Новини | Просмотров: 527 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 04.12.2017 | Комментарии (0)

На виставці представлено книги, які містять інформацію про властивості цього вірусу, про ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю.

Доброго вам здоров’я! Так, саме здоров’я, бо його не купиш в аптеці. І поки воно є, його не помічаєш а цінувати починаєш лише тоді, коли втрачаєш.

Категория: Новини | Просмотров: 697 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.12.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 60 61 »