Головна » 2017 » Ноябрь » 13 » 6 - 10 листопада 2017 р.
6 - 10 листопада 2017 р.

6 листопада  урочистою лінійкою  було  розпочато  Тиждень української мови та літератури, присвячений Дню писемності. Викладач української мови та літератури  Попович І.В. з  ученицями  підготували коротенькі повідомлення щодо проведення Тижня та Дня писемності.

Протягом тижня учні мали змогу:

• ознайомитись із виставкою художньої та навчальної літератури,
  • взяти участь у  дискусіях та вікторинах,
  • писати радіодиктант національної єдності,
  •  змагатись у конкурсах рефератів та читанні поезії,
  • виконувати завдання до мовного конкурсу ім. П. Яцика,
  • малювати ілюстрації до творів з літератури  та стінгазети.
  • Завершенням Тижня мови та літератури був виховний захід  « Усе починається зі слова…»,  де  присутні  мали змогу не тільки переглянути фільм про розвиток писемності на Україні, але й змогли взяти участь у музичній вікторині «Чи знаю я  українські  літературні пісні» , познайомитись із сучасними українськими  письменниками,  а також прослухати    поезії  Ліни Костенко, Олександра Підсухи, Юрка  Шкрумеляка, гуморески Павла Глазового,  подивитись  уривок-інсценізацію  із п'єси І.Карпенка-Карого «Мартин Боруля».
Категорія: Новини | Переглядів: 548 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1