Головна » 2017 » Ноябрь » 13

З 13 по  17 листопада в ліцеї  проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.  З цієї нагоди в фойє учбового корпусу представлена книжкова виставка «Будь обережним»,  головною метою якої є: формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я учнів.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Категория: Новини | Просмотров: 505 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочато тематичною лінійкою «Тиждень правил дорожнього руху».

Категория: Новини | Просмотров: 537 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

6 листопада  урочистою лінійкою  було  розпочато  Тиждень української мови та літератури, присвячений Дню писемності. Викладач української мови та літератури  Попович І.В. з  ученицями  підготували коротенькі повідомлення щодо проведення Тижня та Дня писемності.

Категория: Новини | Просмотров: 543 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)