Головна » 2017 » Ноябрь » 28

Тема: " Застосування інформаційно - комунікаційних технологій при підготовці робітничих кадрів зварювального виробництва" та " Нестандартні засоби поліпшення матеріально - технічної бази в навчальних майстернях "

Просмотров: 518 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)

З 27 листопада по 1 грудня в ліцеї проводиться тиждень "Хімії, біології та географії"

Категория: Новини | Просмотров: 547 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)

В ліцеї продовжується робота серед учнів , які в наступному  році закінчують навчання в школі .

27.11.17р. викладач Липчак С.Ю. відвідав ЗОШ І-ІІ ступенів в селах Керецьки та Березники. Учні цих шкіл традиційно приходять на навчання в ліцей у значній кількості. Учням було розказано про ліцей, роздано друковані матеріали про спеціальності, яким навчаються в нашому закладі та продемонстровано агітаційні відеофільми. Найбільше учнів інтересували спеціальності електрогазозварника, маляра-штукатура, електромонтажника та швеї. Серед найчастіших питань було питання про рівень заробітної плати та перспективи працевлаштування після закінчення ліцею.

Категория: Новини | Просмотров: 496 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.11.2017 | Комментарии (0)