Головна » 2017 » Ноябрь » 17

15 листопада 2017 р. члени методичної комісії майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з професії обліковець, ОКН прийняли участь у онлайн засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників для всіх галузей економіки. Тема засідання: «Використання хмарних технологій у навчальному процесі»

Категория: Новини | Просмотров: 539 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 17.11.2017 | Комментарии (0)

Щорічно в третій четвер листопада в ряді західних країн світу відзначається День відмови від куріння (No Smoking Day), передає Ukr.Media. Він був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Тому практичний психолог ліцею провела урочисту лінійку з просвітницькими цілями

На перервах було організовано і проведено соціально- профілактичну акцію "Обміняй цигарку на цукерку" психологом та ученицями ліцею.

На прикладі квітів психолог наводила приклад: сухі та чорні - це легені курців, а свіжі і красиві- легені здорової людини.

Категория: Новини | Просмотров: 561 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 17.11.2017 | Комментарии (0)