Головна » Архив новостей

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного,  надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом.

Свалявський професійний будівельний ліцей також приєднався до цієї акції. Так, 5 лютого 2018 р. майстер в/н, викладач, Курчак М.Д., та психолог ліцею Легеза К.Ю., провели виховний захід з елементами тренінгу на тему  «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Його мета  у створенні кращого Інтернету для всіх, запрошення до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Категория: Новини | Просмотров: 548 | Добавил: morishka25 | Дата: 05.02.2018 | Комментарии (0)

31.01.2018 проведено планове засідання Ради з профілактики правопорушень. На засіданні розглядалось питання щодо особливостей форм і методів роботи педагогічних працівників з дітьми сімей "соціального ризику". Для позитивних змін у поведінці й діяльності неповнолітніх запропоновано напрямки профілактичної та корекційно-виховної роботи в ліцеї.

Категория: Новини | Просмотров: 503 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.02.2018 | Комментарии (0)

30 січня 2018 року відбулося  засідання методичної секції заступника директора з навчально-виробничої роботи Власик О.В. (у режимі онлайн).

Категория: Новини | Просмотров: 613 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 30.01.2018 | Комментарии (0)

Книжкова виставка «Колись їх було триста...»

Категория: Новини | Просмотров: 608 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.01.2018 | Комментарии (0)

25.01.2018 з учнями, які проживають у гуртожитку було проведено акцію проти алкоголізму.

Злодій, який краде розум, - так з давніх часів називають алкоголь. Людина не знала алкоголю довгі сотні тисяч років. Пияцтво пустило глибоке коріння в нашому побуті й породило цілу систему звичаїв. Ці звичаї вимагають обов’язково пити та пригощати інших.

Даний захід провели: Легеза К.Ю - практичний психолог разом з вихователем - Улеганець М.С.

Категория: Новини | Просмотров: 614 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 25.01.2018 | Комментарии (0)

Якщо ми не знаходимо спокою у собі,
безнадійно його шукати будь-де.

Емоційне вигорання вражає людей, чия робота пов'язана з постійним спілкуванням — у робітників соціальних служб, лікарів, педагогів, психологів, менеджерів, операторів. Людина відчуває власну професійну нездатність, незадоволеність роботою, деперсоналізацію, а в кінцевому підсумку різко погіршується якість її життя. В подальшому можуть розвиватись невротичні розлади й психосоматичні захворювання.

Категория: Новини | Просмотров: 557 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 25.01.2018 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення Дня Соборності України проведено тематичну лінійку та відкритий урок - семінар у групі №5. Старший викладач Добоній Ю.Ю. провів відкритий урок на високому методичному рівні з використанням ІКТ. На уроці використано відеофрагменти даного історичного періоду де учні змогли переглянути історичні події.

Категория: Новини | Просмотров: 540 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 22.01.2018 | Комментарии (0)

22 січня – День соборності України, свято створення незалежної Української Народної Республіки. Важливою подією на шляху до соборності став акт Злуки усіх українських земель в єдину самостійну державу. Урочистий Акт злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу проголосила директорія УНР 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. «Віднині зливаються в одне ціле  віками розділені частини України -  Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки.

Категория: Новини | Просмотров: 522 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.01.2018 | Комментарии (0)

Є така думка у психології, що як людина говорить про іншу людину, так вона і думає про себе.
Мета: Активізувати учнів після зимових канікул, створити позитивну атмосферу, корекція негативних рис характеру.
Учасники встають по двоє і по черзі один одному говорять критику і похвалу. Наприклад:" Сергій дуже терпляча людина"    ( позитивна теза);
"Сергію потрібно бути більш уважним"(критична теза). І побажання:" Я бажаю йому плідних змін та професійного росту".

Висновок: Для того, щоб людина розвивалась, їй потрібна і критика і похвала. Тому сьогодні ми спробуємо допомогти один одному змінитися на краще.

Категория: Новини | Просмотров: 565 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.01.2018 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 496 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 12.01.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 60 61 »