Головна » Новини

27 вересня 2021 року у рамках виховної години було підведено підсумки творчого конкурсу до 80 річниці розстрілів у Бабиному Яру. Учасники гуртка "Поетичне сузір'я" представили свою поезію (Гартавер Каміла "Спогади серця"), прозу (Кувичко Анастасія "Біль і пам'ять злочинів фашизму") та образотворчі роботи (Трощак Інга "Примари розстріляного майбутнього"). З найкращих робіт було створено колаж "Ми пам'ятаємо тисячі нездійснених мрій...".

Категория: Новини | Просмотров: 235 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.09.2021 | Комментарии (0)

Бібліотекар ліцею  провела захоплюючу розповідь про бібліотеку, правила користування, ознайомила з книжковим фондом, навчальною літературою, довідниками, енциклопедіями, періодичними виданнями. Бібліотекар наголосила, що учням  необхідно дружити з книгою, а також запропонувала скористатися новою привабливою бібліотечною послугою – безкоштовним Інтернетом. Учні  пройшли залами бібліотеки, відвідали абонемент, ознайомилися з книжковими виставками. На завершення екскурсії всі бажаючі стали користувачами бібліотеки. Учні отримали уявлення про бібліотеку ліцею, із задоволенням прогулялися "вулицями Книжкового міста", ознайомилися з основними правилами користування бібліотекою та книгою, а  інженер з Охорони праці Таліян Т.О. провела інструктаж з учнями щодо правила безпечної поведінки у приміщенні бібліотеки.

Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами, бо книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

Категория: Новини | Просмотров: 241 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.09.2021 | Комментарии (0)

Проведення виробничого навчання з теми «Екскурсія до готелю»
(рекреаційні заклади смт.Жденієво)

08.09.2021 року майстрами виробничого навчання Плоскіною Е.С, Туряницею Н.П., класним керівником Івановою Н.О. та учнями групи №7 у рамках програми виробничого навчання було проведено екскурсію до готельно-ресторанних комплексів «Reikartz Карпати», «Жди ня Єво» та «Смерековий двір».

Категория: Новини | Просмотров: 241 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.09.2021 | Комментарии (0)

Міжнародний день грамотності щорічно відзначається за ініціативою ЮНЕСКО з 1966 року. Сьогодні кількість освічених людей досягає чотирьох мільярдів, проте ще не до кінця досягнута мета ліквідації неграмотності: 860 мільйонів дорослих залишається безграмотними, а понад 100 мільйонів дітей не ходять до школи.

Категория: Новини | Просмотров: 269 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 07.09.2021 | Комментарии (0)

9 червня 2021р. викладач Липчак С.Ю. та майстер виробничого навчання Конопельченко О.М. прийняли участь роботі семінару-практикуму з вивчення сучасних технологій з використанням інноваційного зварювального обладнання «Kemppi OY» , який проводився на базі Навчально-практичного центру новітніх технологій зварювання ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти». Учасникам семінару-практикуму продемонстрували найсучасніші зразки зварювального обладнання із синергетичним керуванням зварювального процесу. Найбільший інтерес для учасників семінару викликало практичне опробування обладнання в роботі.

Категория: Новини | Просмотров: 270 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 11.06.2021 | Комментарии (0)

Засідання методичної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О.

Категория: Новини | Просмотров: 281 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 11.06.2021 | Комментарии (0)

Без сумнівів дах як елемент має свій певний експлуатаційний термін, тож працівники та учні ліцею займаються реконструкцією даху навчального корпусу по вул. Шевченка 22.

Категория: Новини | Просмотров: 267 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 10.06.2021 | Комментарии (0)

З Днем Зварювальника, шановні майстри, любителі і початківці-зварювальники!
Робота зварника відповідальна, цікава і захоплююча - в мерехтливих
іскрах плавиться метал, стаючи міцніше. Спостерігаючому за зварювальним
процесом все здається легким та простим, але тільки досвідчений у своїй
справі майстер знає, скільки праці і зусиль потрібно докласти, щоб
отримати якісну і міцну конструкцію. Тільки справжній професіонал може
гідно оцінити досвід і вміння зварника.
Категория: Новини | Просмотров: 277 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 28.05.2021 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 58 59 »