Головна » 2021 » Сентябрь » 15 » Екскурсія бібліотекою
Екскурсія бібліотекою

Бібліотекар ліцею  провела захоплюючу розповідь про бібліотеку, правила користування, ознайомила з книжковим фондом, навчальною літературою, довідниками, енциклопедіями, періодичними виданнями. Бібліотекар наголосила, що учням  необхідно дружити з книгою, а також запропонувала скористатися новою привабливою бібліотечною послугою – безкоштовним Інтернетом. Учні  пройшли залами бібліотеки, відвідали абонемент, ознайомилися з книжковими виставками. На завершення екскурсії всі бажаючі стали користувачами бібліотеки. Учні отримали уявлення про бібліотеку ліцею, із задоволенням прогулялися "вулицями Книжкового міста", ознайомилися з основними правилами користування бібліотекою та книгою, а  інженер з Охорони праці Таліян Т.О. провела інструктаж з учнями щодо правила безпечної поведінки у приміщенні бібліотеки.

Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами, бо книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

Категорія: Новини | Переглядів: 229 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0