Головна » 2017 » Ноябрь » 27 » 24 листопада 2017р.
24 листопада 2017р.

Виховна година “Пам’яті жертв голодомору” проводиться з метою ознайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні; допомогти зрозуміти душевний стан. Викликати в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. Виховувати прагнення зберігати в пам’яті історію рідного народу.

Хвилиною мовчання згадали усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. В ці дні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом’янути тих, кого забрали сталінські катівні та голодна смерть. Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Жертви голодомору обчислюються мільйонами. Ми маємо знати, що нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитись. Ми маємо усвідомити, що сьогоднішнє населення України є нащадком тих, хто вижив в ті страшні часи. Але нас могло бути більше.

Захід разом з учнями підготувала та провела бібліотекар ліцею Калій В.М.

Категорія: Новини | Переглядів: 546 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1