Головна » 2017 » Октябрь » 27

Відкритий урок з матеріалознавства в групі №26 з професії штукатур

Тема уроку: Способи виробництва та види повітряного вапна

Викладач: Гештень Н.Ф.

На уроці розглядались загальні відомості про вапно, вивчали яку сировину використовують для виробництва грудкового вапна, як відбувається гасіння вапна та які хімічні процеси при виробництві вапна.

Категория: Новини | Просмотров: 604 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

27 жовтня 2017 року в нашому навчальному закладі пройшли загальноліцейні батьківські збори для ІІ-ІІІ  курсів навчання. Перед батьками виступили директор та заступники директора, які ознайомили батьків учнів ІІ-ІІІ років навчання з основними вимогами, які ставляться перед учнями в ліцеї , а також умовами навчання.

Окрім того розглядалися такі питання:

- стан відвідуваннята та дисципліна учнів;

- стан виробничого навчання;

- проходження виробничої практики учнями на підприємствах;

- проведення ЗНО з української мови для учнів ПТНЗ.

Особливу увагу було відведено працевлаштуванню випускників

Категория: Новини | Просмотров: 585 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні проведено тематичну лінійку з нагоди визволення Закарпаття від
фашистсько-німецьких окупантів. Підготував виховний захід Добоній Ю.Ю.

Просмотров: 504 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

28 жовтня відзначається 73-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Цей день має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, вшанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей, співвітчизників, які загинули на окупованій території, в концтаборах, на фашистській каторзі.

Категория: Новини | Просмотров: 582 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)