Головна » 2017 » Октябрь » 26

26 жовтня заступник директора Власик О.В. , старший майстер Похил В.В. та методист ліцею Гулович Н.Г. надали консультаційну допомогу викладачам та майстрам по питанню атестації ліцею із професій «Слюсар із збирання металевих конструкцій, електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів». Голова методичної комісії Липчак С.Ю. поділився досвідом підготовки документації до атестації.

Категория: Новини | Просмотров: 545 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

25 жовтня відбулося засідання обласної методичної комісії викладачів суспільних дисциплін (в режимі он лайн), в якій взяв участь викладач історії Добоній Ю.Ю. Тема засідання: «Використання сучасних навчальних середовищ – засіб розвитку творчих компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін». Юрій Юрійович поділився досвідом роботи на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії шляхом використання сучасних навчальних середовищ»

Категория: Новини | Просмотров: 573 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)

Учениця Свалявського професійного будівельного ліцею Добош Едіта зайняла  І - місце в обласній першості з легкоатлетичного кросу серед учнів професійно - технічних навчальних закладів на дистанції 1000 ( дівчата ) з результатом 3,49.

Категория: Новини | Просмотров: 563 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.10.2017 | Комментарии (0)