Головна » 2020 » Декабрь » 09

Згідно графіка гурткової роботи 09.12.20р. під керівництвом майстра в/н Туряниця Н.П. проведено гурток ,,Прес-центр,, у групі 7. Результат роботи гуртка - стенди по професії спрямовані на профорієнтацію учнів.

Категория: Новини | Просмотров: 267 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)

Виробниче навчання в групі 22 професія «Адміністратор, портьє» тема:‘Екскурсія .....» учні разом з майстрами в/н Луца М.М. та Філак В.В. відвідали відпочинковий комплекс «Шале Ведмеже»,  «Сонячна Квітка».

Категория: Новини | Просмотров: 235 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)

Відбулося чергове засідання методичних комісій, викладачів, майстрів в/н професій, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН, адміністратор портьє. Діяльність методичної комісії зосереджена на розробці і схваленні робочої навчально-плануючої документації, внесено коректив в робочі навчальні програми, виявлення прогалин знань, внесення корективів і відомостей про нові досягнення техніки, технології, забезпеченні взаємозв’язку професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки учнів, оновленні та поповненні комплексно-методичного забезпечення предметів і професій, використання інформаційних педагогічних та виробничих технологій.

Категория: Новини | Просмотров: 240 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)