Головна » 2020 » Декабрь » 9 » 08.12.2020р.
08.12.2020р.

Виробниче навчання в групі 22 професія «Адміністратор, портьє» тема:‘Екскурсія .....» учні разом з майстрами в/н Луца М.М. та Філак В.В. відвідали відпочинковий комплекс «Шале Ведмеже», де  господиня люб’язно прийняла та ознайомила групу з системою роботи адміністратора, пояснила здобувачам освіти як повинні працювати адміністратори в готелі, які вони мають обов’язки та якими навичками (організаційними та комунікативними) повинні володіти. Розповіла про те, що робоче місце адміністратора включає в себе дуже багато цікавого та відповідального. Також учні відвідали готельний комплекс «Сонячна Квітка»,де їм провели екскурсію кімнатах готелю, ознайомили з вимогами до режимів праці адміністратора, показали роботу рецепції.
    Адміністратор – це обличчя готелю, він зустрічає гостей та супроводжує їх до останнього моменту перебування в готелі, робить їх перебування в готелі максимально комфортним та приємним.
В цілому екскурсія була дуже пізнавальна, цікава та сподобалась учням.

Категорія: Новини | Переглядів: 239 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 4.0/2