Головна » 2019 » Сентябрь » 30

Практичний психолог ліцею проводить діагностичні обстеження учнів 1-го року навчання з метою вивчення їх індивідуальних особливостей.

Категория: Новини | Просмотров: 394 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 30.09.2019 | Комментарии (0)

Бібліотекарем ліцею проведено бібліотечний  урок.

«Комп'ютер чи книга » , під такою назвою в бібліотеці ліцею пройшов бібліотечний урок для  учнів першого курсу. Мета такого  уроку– зорієнтувати юнацтво в інформаційному просторі, сприяти відвідуванню бібліотек, залучити до книги, формувати вдумливого та уважного читача, навчити користуватися додатковими джерелами інформації, використовувати знання в області пошуку, обробки і використанні інформації.

Категория: Новини | Просмотров: 446 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 30.09.2019 | Комментарии (0)