Головна » 2019 » Сентябрь » 30 » Бібліотечний урок
Бібліотечний урок

Одне з найважливіших завдань – дати кожному учневі необхідний рівень наукових знань, залучити до багатств української та всесвітньої культури. Активне, творче ставлення учнів до навчання, рівень їх знань у різних сферах науки, техніки, культури великою мірою залежить від розвитку пізнавальних інтересів, самостійності мислення, прагнення до самоосвіти. У процесі формування цих якостей важливу роль відіграє книжка. Але книжка вчить тільки тоді, коли учень уміє працювати з нею, вміє її читати.

Перед бібліотекою постає завдання оптиматизації процесів, направлених на впорядкування програм розвитку культури учнів. Рівень інформаційної культури визначається вмінням формулювати свої потреби в інформації, умінням ефективно її шукати, оцінювати й використовувати. І тому бібліотекар повинен допомогти читачеві зорієнтуватися в інформаційному просторі, виховати активних користувачів інформацією.

Бібліотечні уроки – «ключ» до бібліотеки

Категорія: Новини | Переглядів: 448 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0