Головна » 2017 » Сентябрь » 19

19 вересня 2017 року відбулося перше засідання ради учнівського самоврядування в новому навчальному році. Члени учнівської ради взяли участь в обговоренні питань формування та діяльності учнівського самоврядування, визначення основних напрямків роботи. На засіданні був затверджений план роботи на рік. Заступник директора з ВР Герко М.В. ознайомила присутніх із заходами, які будуть проведені до Дня працівника освіти. Члени учнівської ради вирішили приймати участь у благодійних акціях, конкурсах та фестивалях, які будуть проходити протягом навчального року, волонтерському русі.

Категория: Новини | Просмотров: 539 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Вступна бесіда

Мета: адаптація учасників тренінгу до нового навчального закладу, знайомство між собою та емоційне розвантаження.

Час: 15 хв.

Очікувані результати:  Готовність до роботи в певному  режимі навчання, згуртованість колективу.

Знайомство

Зміст вправи: Тренер пропонує першому учаснику, наприклад сидячому з права від нього, підвестися і назвати своє повне ім’я та прізвище, яким він хотів би, щоб його називали в групі. Наприклад: «Мене звуть Вячеслав Іванов. В групі прошу називати мене Слава»

Категория: Новини | Просмотров: 610 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)