Головна » 2020 » Октябрь » 09

Згідно вимог Правил пожежної безпеки навчальний заклад повинен бути обладнаний системою протипожежного захисту. Оскільки в навчальних закладах основний контингент- це діти, важливо передбачити та усунути всі причини виникнення пожежі, забезпечити заходи для мінімізації можливих майнових втрат і негативних екологічних наслідків у разі загорання, створити умови для швидкої евакуації дітей та дорослих, виклику рятувальної служби та успішної ліквідації пожежі.

Протягом вересня в Свалявському професійному будівельному ліцеї, а саме будівлю навчального корпусу обладнано системами протипожежного захисту та системою оповіщення про пожежу 2 типу відповідно до ДБН В.2.5-56 "Системами протипожежного захисту"

Категория: Новини | Просмотров: 266 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.10.2020 | Комментарии (0)