У Свалявському професійному будівельному ліцеї продовжується оновлення матеріально-технічної бази.
Частина електричного обладнання в ліцеї змонтована ще за радянських часів і вже не відповідає вимогам сьогодення. 25.02.2020 року майстрами виробничого навчання Бобаль М.М. та Сможаник В.С. було здійснено реконструкцію електросистеми 3-го поверху у навчальному корпусі. Зокрема було замінено старий електричний щиток, який часто підводив у роботі, на сучасний, який відповідає вимогам ЄС.
![](/_nw/15/s72790922.jpg)
![](/_nw/15/s75248926.jpg)