Сьогодні в Україні відроджується виробництво, оновлюється обладнання підприємств та зростає попит на кваліфікованих працівників. нові вимоги до робітників супроводжуються покращенням умов праці та зростанням заробітної плати.

Працювати за робітничою професією можна творчо та із захопленням!

Набувайте робітничих професій!

Кваліфікований робітник завжди заробить на достойне життя!

Держава покладається саме на Вас-сьогоднішні випускники шкіл - нове покоління робітничих кадрів, у розбудові суспільства щасливих людей.
 
 

Віртуальний профорієнтаційний кабінет  розрахований на випускників та їхніх батьків. Вибір професії до душі - складне і відповідальне завдання. Наш кабінет допоможе Вам знайти свій професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям  і  країні, в якій Ви живете.

Обирайте професію свідомо, з урахуванням своїх можливостей та суспільних інтересів.

Зробити правильний вибір - значить знайти професію, яка:

 

 Це справа, яку  Ви робите із зацікавленістю, за особистим бажанням. Якщо обрана  справа подобається, то Ви залюбки будете працювати, підвищувати свою кваліфікацію,  мати авторитет у колег та заробляти більше грошей.

 

 

Це знання про актуальні, перспективні професії та спеціальності, що мають попит на сучасному ринку праці, та вірогідність працевлаштування  за обраною професією в майбутньому, після навчання. Вже зараз на підприємствах України вкрай потрібні працівники за робітничими професіями з високою кваліфікацією.

 

 

 Це можливості людини, її здібності, знання, вміння, стан здоров’я, що потрібні для обраної професії. Незнання своїх здібностей, здоров’я, фізичних особливостей та вміння співвіднести  їх з вимогами професії можуть призвести до помилкового вибору.

 

На перше питання відповісти зможете тільки Ви. Але професійно справитися з двома іншими Вам допоможуть висококваліфіковані фахівці нашого навчального закладу.

Орієнтуємо на професії:

1. Адмістратор, портьє

2. Маляр, штукатур.

3. Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

4. Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник.

5.  Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів.

6.Швачка, кравець (дівчата)

7.Столяр будівельний, паркетник