Працювати за робітничою професією можна творчо та із захопленням!
Набувайте робітничих професій!
Кваліфікований робітник завжди заробить на достойне життя!
![](/_si/0/10318556.gif)
Віртуальний профорієнтаційний кабінет розрахований на випускників та їхніх батьків. Вибір професії до душі - складне і відповідальне завдання. Наш кабінет допоможе Вам знайти свій професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям і країні, в якій Ви живете.
Обирайте професію свідомо, з урахуванням своїх можливостей та суспільних інтересів.
Зробити правильний вибір - значить знайти професію, яка:
Це знання про актуальні, перспективні професії та спеціальності, що мають попит на сучасному ринку праці, та вірогідність працевлаштування за обраною професією в майбутньому, після навчання. Вже зараз на підприємствах України вкрай потрібні працівники за робітничими професіями з високою кваліфікацією.
Це можливості людини, її здібності, знання, вміння, стан здоров’я, що потрібні для обраної професії. Незнання своїх здібностей, здоров’я, фізичних особливостей та вміння співвіднести їх з вимогами професії можуть призвести до помилкового вибору.
На перше питання відповісти зможете тільки Ви. Але професійно справитися з двома іншими Вам допоможуть висококваліфіковані фахівці нашого навчального закладу.
- Анкета «Мій професійний шлях »
- Анкета «Виявлення професійних здібностей»
- Оголошення про набір учнів ліцею.
- Моніторинг працевлаштування
- Співпраця з Центром зайнятості
Орієнтуємо на професії:
1. Адмістратор, портьє
3. Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.
4. Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник.
5. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів.
6.Швачка, кравець (дівчата)
7.Столяр будівельний, паркетник