Щоб допомогти старшокласникам знайти власну стежину до професії, мінімізувати помилки у виборі життєвого шляху, Свалявський професійний  будівельний ліцей провів масовий профінформаційний захід для шкільної молоді «День відкритих дверей». Захід проведено спільно зі Свалявським районним центром зайнятості та відділом освіти Свалявської райдержадміністрації в просторому актовому залі навчального закладу.

Випускники мали можливість ознайомитися з професіями, за якими проводиться навчання у Свалявському професійному будівельному ліцеї, отримати інформацію про профорієнтаційні послуги, які надає центр зайнятості для учнівської молоді, інформацію про ринок праці в районі. До уваги всіх присутніх були представлені різноманітні, цікаві експонати з позанавчального життя, роботи виготовлені власними руками учнів ліцею. Був серед стендів й інформаційний стенд Свалявського центру зайнятості, інформацію, представлену на ньому, зацікавлено вивчали інформацію, представлену службою зайнятості, жваво обговорювали барометр професій, а також випускники отримали брошури та корисну інформацію про професії, які користуються попитом на ринку праці.

Відкрив захід директор будівельного ліцею Михайло Ілліч Гулович. Він ознайомив випускників шкіл з історією будівельного ліцею та його розвитком. Про послуги, які надає державна служба зайнятості та професії, які користуються попитом на ринку праці розповів начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості М.М.Чернуха. Для випускників шкіл була організовано екскурсія по навчальному закладі, майстернях, музеї.

На профінформаційному заході були присутні 250 випускників загальноосвітніх шкіл району, з них випускники загальноосвітніх шкіл 9 класів – 155 осіб,  випускники 11 – класів – 95 осіб.