Бібліотекарем ліцею проведено бібліотечний урок.
![](/_nw/14/28067907.jpg)
«Комп'ютер чи книга » , під такою назвою в бібліотеці ліцею пройшов бібліотечний урок для учнів першого курсу. Мета такого уроку– зорієнтувати юнацтво в інформаційному просторі, сприяти відвідуванню бібліотек, залучити до книги, формувати вдумливого та уважного читача, навчити користуватися додатковими джерелами інформації, використовувати знання в області пошуку, обробки і використанні інформації.