Оскільки 2017 рік оголошено роком німецької мови, то було проведено загальноліцейний захід – «Свято німецької мови», яке стало родзинкою тижня. Мета цього свята: розширити знання учнів про географічне положення, ландшафти, великі міста, визначні місця, відомих особистостей Німеччини, почути цікаві факти про цю країну; розвивати акторські здібності учнів; привити інтерес до вивчення німецької мови та літератури; виховувати повагу до культури, звичаїв та традицій німецького народу.
![](/_nw/12/s87371118.jpg)
![](/_nw/12/s15967259.jpg)
![](/_nw/12/s34702968.jpg)
![](/_nw/12/s86670424.jpg)
План проведення свята
1. Презентація «Географічне положення Німеччини»
2. Перегляд відеофільму «Наіла – місто, варте уваги»
3. Поетична хвилинка
4. Цікаві факти про Німеччину
5. Вікторина «Як ми знаємо Німеччину?»