Головна » 2017 » Декабрь » 1 » 01.12.17р.
09:20
01.12.17р.

01 грудня 2017 року в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочалася атестація робочих місць за умовами праці.

Основна мета атестації робочих місць за умовами праці полягає в регулюванні відносин між керівництвом i працюючих у сфері реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах, на зразок додаткових оплачуваних відпусток, надбавок за роботу у шкідливих умовах праці, скороченої тривалості робочого часу, харчування та інших.

З метою надання працівникам передбачених чинним законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці відповідне право повинно бути підтверджене результатами атестації робочих місць за умовами праці. Атестацію робочих місць за умовами праці проводять незалежно від форм власності і господарювання, не рідше ніж 1 раз на 5 років.

Для проведення атестації робочих місць за умовами праці наказом по ліцею створено атестаційну комісію, визначено її повноваження та графік проведення атестації робочих місць за умовами праці. Складений і затверджений перелік робочих місць і посад, які підлягають атестації за умовами праці.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 498 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar