Головна » 2019 » Апрель » 5 » Воскресни,писанко!
Воскресни,писанко!

Сьогодні,5 квітня,в ліцеї відбувся ІІ-й етап конкурсу "Воскресни,писанко!". Даний захід проводиться з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб учнівської  молоді,створення умов для їх творчого і духовного розвитку відродження,збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок,великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва,виявлення підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді.

На Конкурс було подано роботи,виготовленні власними руками,прикрашені традиційними символами,притаманними Закарпатському регіону,що найкраще розкривають ідею Конкурсу,у номінаціях: "Писанка". Учнівські роботи були представленні в таких техніках виконання:традиційна писанка розтопленим воском (ботикова техніка); "Дряпанка"; "Мальованка"; "Зернівка"; прикрашена бісером;виготовлена у техніці квілінг;виготовлена з глини,та в інших різноманітних техніках виконання.

Учням також було представлено тематичну композицію "Традиції пасхальних свят:від давнини до сучасності",де можна було ознайомитись з атрибутами Великодня:декоративні кошики,писанки,рушники,стилізовані декорації фольклорного характеру,що відтворюють пасхальні звичаї та традиції.

У номінації "Великодній рушник" було представлено художню вишивку,серветка-рушничок святкової тематики для великоднього кошика у різних техніках:хрестик,гладь,мережка,вирізування,бісер,квілінг та інші.

Категорія: Новини | Переглядів: 467 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0