Головна » 2020 » Февраль » 21 » ВИХОВНА ГОДИНА «Вони вмирали, щоб жила Україна"
ВИХОВНА ГОДИНА «Вони вмирали, щоб жила Україна"

Протягом січня-лютого 2014 року відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів та дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. 21 лютого 2020 року в актовому залі ліцею СПБЛ було проведено виховну годину присвячену Героям Небесної Сотні «Вони вмирали,  щоб жила Україна», на знак вшанування пам'яті відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Під звуки старої лемківської пісні «Гей, пливе кача…» у виконанні «Піккардійської Терції» ведучі  пригадали всіх героїв Небесної Сотні поіменно, для яких пісня стала гімном. Ці люди – справжні герої! Ми мусимо пам’ятати не лише про родини вбитих, а й про скривджених і скалічених, чиї долі зламав цей жахливий режим.У пам'ять, про загиблих на Майдані, вшанували хвилиною мовчання та запалюванням свічок, лампадок.  Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Не забуваймо про це! Вічна пам’ять героям! Але герої не вмирають! Вони завжди  будуть в наших серцях.

Слава Небесній Сотні!

Провела виховну годину бібліотекар ліцею Калій В.М. та учні групи №7.

Категорія: Новини | Переглядів: 365 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0