Головна » 2019 » Февраль » 18 » Відкритий урок з математики
Відкритий урок з математики

18 лютого викладач математики Дьолог В.В. провела відкритий урок в групі № 5 на тему «Конус. Перерізи конуса площинами». Метою даного уроку було сформувати в учнів поняття конуса та його елементів (основа, твірна, радіус основи, діаметр, висота, вісь, основні види перерізів конуса);  розвивати в учнів правильне уявлення про місце математики в житті, на практиці, зв’язок з іншими предметами; виховувати наполегливість, самостійність, культуру спілкування, зацікавленість до своєї професії. Урок проводився з мультимедійною підтримкою та елементами гри («Вірно, невірно», кросворд та ін.), для чого викладач використала інтернет-ресурс learningapps.org. Також учні підготували і представили мультимедійні презентації «Конус в природі та житті людини» та «Тіла обертання в обладнанні автомобіля».

Категорія: Новини | Переглядів: 472 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0