Головна » 2019 » Февраль » 19 » Урок з основ медичних знань
Урок з основ медичних знань

Комп'ютер реально стає сьогодні незамінним помічником вчителя та учня в формуванні інтересу до предмету, в опануванні інформаційними потоками, допомагає моделювати певні дії, процеси, ілюструвати  матеріал до уроку. Працює над підвищенням мотивації до вивчення основ медичних знань   шляхом застосування мультимедійних технологій, зокрема, створенням  слайдових презентацій до уроків або до певної структури уроку викладач  Губаній Т.А. Цікаво і за активної участі учнів проходив урок  з ОМЗ  у групі №25.

Тема уроку: «Послідовність надання першої медичної допомоги при різкому погіршенні загального стану постраждалого».  Використання мультимедійної презентації дозволило підійти до уроку творчо, урізноманітнити види роботи, акцентувати увагу на вихованні  у учнів  стійкої життєвої позиції.  Слід відмітити  спрямованість заняття на опанування навичками надання  першої домедичної  допомоги і можливості застосування цих навичок в повсякденному житті.  Під кінець уроку учні  навіть пригадали епізоди з власного досвіду, коли набуті  ними на уроках з ОМЗ  знання допомогли їм надати першу медичну допомогу близьким і знайомим.

Категорія: Новини | Переглядів: 569 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0