Головна » 2021 » Февраль » 19 » Тиждень професії «Електрогазозварник».
Тиждень професії «Електрогазозварник».

18 лютого 2021 р. розпочався тиждень професії «Електрогазозварник». Особливістю тижня професії є те, що в цьому році  проводиться конкурс професійної майстерності з даної професії . Зрозуміло, що центральною подією тижня професії  став перший етап загальноукраїнського конкурсу «Кращий з професії електрогазозварник». Участь у конкурсі прийняли учні групи №17-№8. На початку учні прийняли участь в олімпіаді , де показали свої знання  із технології та обладнання зварювальних робіт, матеріалознавства, електротехніки і охорони праці. В другій частині конкурсу учні показали свої уміння та навики у зварюванні . Пізніше на базі нашого ліцею пройде другий (обласний) етап конкурсу. Переможець другого етапу буде захищати честь Закарпаття на третьому (загальноукраїнському) етапі. Наш навчальний заклад має добрі традиції займати призові місця в обласних конкурсах зварників , зокрема із 6-ти конкурсів наші учні 3 рази отримували  І-ше місце. Цього року переможцем конкурсу професійної майстерності серед зварників ліцею став учень групи №8 Іванчов Максим.

Категорія: Новини | Переглядів: 282 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0