Головна » 2019 » Январь » 28 » Конференція «Геній математики з українським серцем»
Конференція «Геній математики з українським серцем»

Викладач математики Дьолог В.В. підготувала та провела в групі № 12 конференцію «Геній математики з українським серцем», присвячену видатному українському математику Георгію Феодосійовичу Вороному. Учні познайомитись з життєвим шляхом та науковою спадщиною математика світового масштабу, переглянули фрагменти фільму «Георгій Вороний - математик український і польський», дізналися, що таке «Діаграми Вороного» , як і де вони використовуються.

«Сама лише математика, наче яскрава зірка, сяє  переді  мною, на неї всі мої сподівання»  (Г. Вороний)

Георгій Феодосійович Вороний — всесвітньо відомий математик, один з найвизначніших учених, яких дала світовій науці українська земля. Ще за життя його наукові праці вражали сучасників геніальністю спалахів математичної думки. У фаховому середовищі Г. Вороного давно визнано одним з найяскравіших талантів в історії математики на межі ХІХ–ХХ ст. Однак найбільшого значення його науковий доробок набув саме в наш час у зв’язку з розвитком комп’ютерних наук. Створену вченим просторову модель вивчають спеціальні наукові інститути, його діаграмам присвячують музейні експозиції, готують про них наукові публікації, за ними проектують будинки та розробляють комп’ютерні програми. Сфера застосування його розробок - від комп'ютерної графіки до геометричного моделювання та створення штучного інтелекту.

Категорія: Новини | Переглядів: 528 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0