Головна » 2019 » Январь » 30 » Психодіагностичне обстеження серед учнів першого курсу на визначення обдарованих дітей.

"Обдарованість - це здатність до видатних досягнень у будь-якій соціальне значущій сфері людської діяльності".

Тривалий час явище обдарованості вивчали в рамках педагогіки. Згодом його дослідженням почали займатися психологи. І тільки за останні 50 років фундаментальні наукові дослідження біологічних основ обдарованості людини стали предметом анатомії, фізіології, генетики та біології.

Обдарованість може проявлятися в різних видах діяльності. Її не можна визначити за якимось одним критерієм, оскільки вона виявляється в наборі взаємопов’язаних якостей. Так, в обдарованих людей добра пам'ять, увага, логічне або ж образне мислення.

Категорія: Новини | Переглядів: 454 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0