Головна » 2020 » Февраль » 27 » Проведено профорієнтаційну роботу
Проведено профорієнтаційну роботу

27.02.2020 року бібліотекарем ліцею Калій В.М. та медсестрою Білас В.М. було проведено профорієнтаційну роботу в Свалявській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.

Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору.  Учням було розказано про ліцей, про спеціальності, які здобуваються в ньому, показано профорієнтаційні  відеоролики та роздано агітаційні матеріали. Також була проведена бесіда про переваги навчання в Свалявському професійно будівельному ліцеї, перспективу здобуття робітничої спеціальності.

При бесіді з учнями 9 –го класу виявили бажання навчатися у СПБЛ  7 учнів за такими професіями: « Слюсар з ремонту колісних транспортиних засобів, рихтувальник кузовів» ;  «Швачка, кравець», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

Категорія: Новини | Переглядів: 351 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0