Головна » 2020 » Февраль » 27 » Профорієнтаційна робота серед випускників шкіл
Профорієнтаційна робота серед випускників шкіл

27 лютого 2020 року викладачі Свалявського професійного будівельного ліцею Губані Т.А. та Гештень Н.Ф. провели профорієнтаційний урок для учнів 9-их класів Свалявської ЗОШ №3 з метою підготовки учнів до свідомого вибору майбутньої професії  та підняття престижу робітничих професій, зокрема тих, за якими навчають у ліцеї.

Викладачі ліцею зупинилися на характеристиці кожної професії, провели презентацію навчального закладу, ознайомили учнів з умовами навчання, культурного і спортивного досугу, можливостями проходження виробничої практики та майбутнього працевлаштування на підприємствах–партнерах Свалявського професійного будівельного ліцею. Розповіли про робочий візит Міністра освіти і науки України Ганни Новосад  до Навчально-практичного центру електротехнічних технологій на базі Свалявського ПБЛ.

Під кінець запросили випускників 9-их класів Свалявської ЗОШ №3 на навчання в Свалявський професійний будівельний  ліцей.

Категорія: Новини | Переглядів: 324 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0