Головна » 2020 » Февраль » 28 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

В ліцеї продовжується робота по професійній орієнтації майбутніх випускників шкіл. 28.02.2020 року викладач Липчак С.Ю. та майстер в/н Гуца В.С. відвідали ЗОШ ІІІ-го ступеня в селі Керецьки.

Учням було розказано про наш навчальний заклад, його історію, спеціальності, які набуваються в ньому, показано агітаційні  відеофільми. Розповідь про ліцей  зацікавила не тільки учнів, але й  викладачів школи, зокрема жвавий інтерес викликав відеоролик про відкриття навчально-практичного центру перепідготовки електромонтажників, який відвідала міністр освіти України.

Серед професій, що здобуваються в ліцеї учням школи найбільше сподобалися спеціальності автослюсар, електрогазозварник та адміністратор-портьє.

Категорія: Новини | Переглядів: 317 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0