Головна » 2019 » Апрель » 3 » ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

3 квітня 2019 року К.Ю.Легеза, Н.Ю.Попович, В.В.Дьолог, С.В.Шрамко та І.І.Микита відвідали Довжанські ЗОШ І-ІІІ,  І-ІІ ступенів та Броньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів Іршавського району з метою проведення профорієнтаційної роботи з учнями випускних 9-х та 11-их класів. Проведено бесіди з адміністраціями шкіл, вчителями та класними керівниками випускних класів.

Викладачі ліцею ознайомили учнів з переліком професій, з яких здійснюється підготовка в нашому навчальному закладі, розповіли  про умови навчання.  Учні переглянули  ряд відеороликів про важливість вибору професії, як це вплине на їх майбутнє та матеріальний стан, презентацію ліцею. Також викладачі  роздали рекламні буклети  та розклеїли оголошення про набір на навчання у Свалявський професійний ліцей на 2019-2020 р. Учні були дуже зацікавлені, деякі виявили бажання навчатися в нашому навчальному закладі.

Категорія: Новини | Переглядів: 440 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0