Шрамко Світлана Вікторівна.

Посада: майстер виробничого навчання

Освіта: виноградівський політехнічний технікум МЕ та ЕУРСР; рік закінчення - 26.02.1974 року;

Спеціальність за фахом: технік електрик;

Стаж педагогічної роботи: 01.04.2004 року – 14років.

Робітничий розряд: електромонтажник 5 розряду

Назва професії, з якої веде підготовку: електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування

Форма та результати підвищення кваліфікації:

- Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у хмельницькій області 04.05.2017 року.

Стажування з 04.07.2016 р. - 30.08.2016р. ТзОВ «Маргіт»

Володіння ікт: курси комп’ютерної грамотності 2012рік.

 

ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Мета атестації педагогічного працівника: підвищення посадового окладу.
 

Методична проблема: індивідуалізація та диференціація процесу виробничого навчання. Особливості диференційованого підходу на уроках виробничого навчання.

Відкриті уроки:

2013р. - Тема уроку: Пробивання гнізд отворів та борозен за допомогою механізованого інструменту та вручну. Мета: розвиток та формування навиків, прийомів та способів при пробиванні гнізд отворів та борозен, використовуючи механізований електор-інструмент та вручну в важко доступних місцях. В рамках методичної секції електромонтажників

2014р. - Тема уроку: Монтаж електропроводки в пластмасовихтрубах.

Мета: розвиток та формування навичок учнів при виконанні прокладки електропроводки в пластмасових трубах, закріплення труб і прокладці проводу в пластмасових трубах. В рамках методичної секції електромонтажників

2015 р. - Тема уроку: Обпилювання металу.

Мета: розвиток та формування навичок учнів при виконанні слюсарних робіт – обпилюванні металу: кінця стержня на квадрат;циліндричних заготовок; увігнутих поверхонь; випуклих поверхонь. В рамках методичної секції електромонтажників.

2016р. Тема уроку - Тема уроку: Монтаж електропроводки в металевих трубах та їх закріплення. Мета:розвиток та формування навичок учнів при виконанні прокладки електропроводки в металевих трубах, закріплення труб і прокладці проводу в металевих трубах. В рамках методичної секції електромонтажників .

2017р, - Тема уроку - З’єднання та окінціювання проводів і кабелів. Мета: розвиток та формування навичок учнів при виконанні з'єднання та окінцювання мідних проводів та кабелів –

зварювання вугільним електродом; алюмінієвих проводів та кабелів – опресуванням. В рамках методиної секції електромонтажників .


Методичні напрацювання:

Різнорівневі тести для поетапної атестації з професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» - ІІІ кваліфікаційного розряду - затверджено на засіданні методичної ради ліцею. Протокол №1 28.08. 2015р.

Різнорівневі тести для поетапної атестації з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» - ІІІ кваліфікаційного розряду - затверджено на засіданні методичної ради ліцею. Протокол №2 31.09. 2016р.

Анотація: тестовий контроль знань є достойною заміною таких стандартних методів, як усне опитування і письмове завдання, оскільки дозволяє виявити обсяг та повноту, системність, мобільність знань учня, а отже об’єктивніше оцінити його знання. Тести, порівняно з іншими видами педагогічного оцінювання, мають багато переваг:

- можливість перевірити результати навчальних досягнень водночас із багатьох тем та розділів програм;

- об’єктивно оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу;
- створити для всіх учасників тестування рівні умови складання тестів;

- стандартизувати та автоматизувати процедуру перевірки результатів.

Інструкційно-технологічних карт з виробничого навчання для електромонтажників силових мереж та електроустаткування 3-розряду; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж 3-4 розряду – 2014 рік. Інструкційні карти з виробничого навчання складено на основі програми виробничого навчання для електромонтажників.

Участь у роботі творчої грипи майстрів виробничого навчання професії електромонтажників з розробки інструктивно-технологічних карт.

Участь у розроблені комплексних контрольних завдань для атестації професії електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування.

 

Беру участьу творчій групі ліцею по розробці навчальної програми по модульній компетенції.

 

ПОЗАНАВЧАЛЬНА РОБОТА:

Проведено виховні години: «Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця сторінка сприймається суспільством передусім на емоційному рівні. але в той же час голодомор – це історичне явище, яке відбувалося у конкретний час, у конкретному місці і є наслідком дій конкретних осіб.» – 2013р.

«1 грудня - всесвітній день боротьби зі снідом україна спрямовує зусилля на профілактику віл-інфекції/сніду» - 2014р. «Сьогоднішній день відновлювальної енергетики» - 2015р. «Нові нетрадиційні джерела світла» - 2016р.

Робота гуртка

Технічна творчість : Дистанційне та сенсорне керування освітленням; макет домика з освітленням на сонячній батареї ; настільна лампа виконана з елементів керамічного посуду.

  • поповнення паспорта комплексного методичного забезпечення сучасними засобами малої механізації.