Попович Наталія Юріївна

Педагогічне кредо: «Знання складається із дрібних крихт щоденного досвіду».

Науково-методична проблема: «Розвиток творчих здібностей учнів засобами  інноваційних технологій на уроках англійської мови»

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

Стаж педагогічної роботи: 2 роки.

У 2015 році закінчила Ужгородський національний університет, здобувши кваліфікацію бакалавра англійської мови та літератури. А у 2016 році, здобувши ступінь «спеціаліст», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «мова і література» та кваліфікацію «філолог, викладач англійської мови і світової літератури».

З 2015 по 2016  рік  працювала вчителем англійської мови у Голубинській ЗОШ I-II ступенів.

Із квітня 2017 року працюю викладачем англійської мови у Свалявському професійному будівельному ліцеї.

Для моїх уроків характерною рисою є використання інтерактивних прийомів. Пріоритет надаю комунікативно спрямованим завданням і вправам, які забезпечують оволодіння мовою як засобом спілкування. Широко практикую завдання, які вимагають вміння учнів комбінувати матеріал залежно від потреб мовленнєвої ситуації. Вдало використовую ситуативно-тематичні малюнки і роздатковий матеріал. Навчальний процес на уроках будую так, щоб він був ефективним і цікавим, а також стимулював до знаходження виходу з різних ситуацій. Застосовую міжпредметні зв’язки, активізуючи знання учнів з української мови, при аудіюванні текстів опираюся на географічні знання. З 2017 року є класним керівником, будучи яким, утверджую серед вихованців принципи загальнолюдської моралі.

ВІДКРИТІ УРОКИ

Грудень, 2017 рік в рамках тижня іноземних мов проведено відкритий урок з англійської мови на тему: «Різдво у Великобританії».

Грудень, 2018рік в рамках тижня іноземних мов проведено відкритий урок з англійської мови на тему: «Здорова їжа».

ПОЗАКЛАСНА РОБОТА

Вересень, 2017 – організація та проведення свята присвяченого Дню працівника освіти «Битва екстрасенсів».

Грудень, 2017 – організація новорічного свята, розробка сценарію «Новий рік 2018».

Жовтень, 2018 – організація та проведення свята до Дня Вчителя на тему: « Спасибі Вам Вчителі! ».

З 18 по 22 грудня 2017 року проведення тижня іноземної мови

З 17 по 21 грудня 2018 року проведення тижня іноземної мови

УЧАСТЬ У РОБОТІ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ

Грудень, 2017доповідь на тему: «Професійне спрямування на уроках іноземної мови».

Грудень, 2018доповідь на тему: «Використання аудіо та відеоматеріалів на уроках іноземної мови».

МЕТОДИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ

1)Розробка уроку на тему: «Здорова їжа»

2)Розробка уроку на тему: « Стилі живопису»

3)Тексти та завдання для семестрового контролю навичок аудіювання учнів.

4)Додатковий матеріал до уроків англійської мови про англомовні країни.

5)Тестові завдання з предмету «Англійська мова» для учнів І курсу.

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ              ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

22.11.2017-  участь у обласному засіданні викладачів іноземних мов Закарпатської області на тему: «Ефективність використання творчих завдань професійного спрямування на уроках та позакласній роботі при вивченні німецької мови.»

28.11.2018-  участь у обласному семінарі викладачів іноземних мов Закарпатської області : доповідь - презентація на тему «Розвиток творчих здібностей учнів засобами  інноваційних технологій на уроках англійської мови».