Пліхта Антоніна Антонівна
Посада: викладач
Освіта: вища інженерно-технічна та вища педагогічна
Спеціальність за фахом: спеціаліст з технології і конструювання швейних виробів, викладач української мови та літератури.
Навчальний заклад: Технологічний  університет Поділля,  Ужгородський   національний університет.
Рік та результати останньої атестації:

 

-    2016 р. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

 

 
Стаж педагогічної роботи: 15  років
Форма та результати підвищення кваліфікації:

- Проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти з 21.01 по 26.04. 2019р. Свідоцтво про підвищення кваліфікації  СПК – 35946459 – 000473 – 19

 

Реєстраційний номер №0503 від 26.04.2019 р.

 

Курси, навчання і перевірка знань із питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.  Посвідчення №1036  від 06.12.2019 р.. Реєстраційний номер № 42.
Володіння ІКТ: Курси за програмою Intel  «Навчання для майбутнього» (версія 10.1). Сертифікат № В10-0434 від 14.01.2014.
Предмети які викладає: охорона праці,основи енергоефективності,українська мова професійного спрямування,основи енергоменеджменту.
 
Педагогічне кредо:

Світ ідей змінюється швидше, ніж покоління людей. Без інновацій немає чого робити в світі

 В. Кремень

Педагогічна діяльність

 

Результат попередньої атестації: 2016 рік присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

Мета атестації педагогічного працівника: підвищення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та встановлення педагогічного звання «старший викладач»

 
Методична проблема:   Підвищення якості освітнього процесу шляхом впровадження дидактичних інновацій
 
Відкриті  уроки:

Методичні  напрацювання: з 2016-2020р.

Методична розробка збірників інструкційно-технологічних карток  з обладнання швейного виробництва, матеріалознавства, технології виготовлення швейних виробів  (рівень кваліфікації  1-2, 3, 4 розряди)

Схвалено навчально-методичною радою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

2016-17 р. – розробка тематичних стендів для оформлення кабінету охорона праці.

2017 р. – методична розробка уроку з охорони праці на тему «Надання першої медичної долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях на виробництві та у побуті».

2018 р. – методична розробка відкритого уроку з охорони праці на тему «Припинення кровотеч різних видів. Способи надання допомоги при отруєннях, опіках».

2018 р. – розробка комплексу дидактичних матеріалів для проведення уроків курсу охорона праці:таблиці, плакати, схеми, картки-завдання.

2018 р. – розробка електронної відеобібліотеки для проведення уроків з охорони праці (добірка відеоматеріалів до тем програми).

2019 р. – методична розробка уроку із основ енергоефективності на тему «Енергозбереження  в Україні. Використання альтернативних джерел».

2020 р. – методична розробка уроку з охорони праці на тему  «Причини пожеж на виробництві та у побуті. Організаційні та технічні протипожежні заходи».

2020 р. – методична розробка електронного навчально-методичного посібника з основ енергоменеджменту для професій транспорту.

2019-2020 р. – методична розробка збірника електронних онлайн тестів з охорони праці для слюсарів з ремонту КТЗ, електрогазозварників, електромонтажників, малярів, штукатурів.

 Доповіді:

Листопад 2017 р. Доповідь на тему «Комплексне методичне забезпечення навчального процесу з професії. Основні вимоги до розробки».

Травень 2019 р. Доповідь на тему «Дуальна система професійно-технічної підготовки  кваліфікованих робітників в умовах сьогодення».

Грудень 2019 р. Доповідь на тему «Використання інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки».

Жовтень 2020 р.  Доповідь на тему «Дистанційне навчання: моделі, технології, перспективи».

Участь викладача  у конкурсах, відкритих обласних заходах

17 травня 2018 року – участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»: проведення майстер класів.

 

17 травня 2018 року – участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»: проведення майстер класу із основ ниткової графіки та традиційних технік українського декоративно-прикладного мистецтва вишивання.

     

 

2020 рік  участь у  обласному конкурсі  серед закладів  професійної (професійно-технічної) освіти області  у номінації «Електронні ресурси навчання» професій транспорту. Представлено розробку авторського електронного навчально-методичного посібника із «Основ енергоменеджменту», яку визнано переможцем обласного конкурсу: СЕРТИФІКАТ № 305-26-11 НМЦ  ПТО

 

 

Участь у роботі обласних секцій  методичних  об’єднань

Квітень - травень 2019 р. Участь у роботі обласної творчої групи із розробки  програм Державного стандарту професії слюсар з ремонту КТЗ за модульними компетентностями (охорона праці, основи енергоменеджменту).

Травень - червень 2020 р. Робота у складі творчої групи із розробки та створення  електронного навчально-методичного комплексу (ЕНМК) із професії слюсар з ремонту КТЗ.

Грудень 2020 р. Презентація посібника в рамках проведення обласного семінару професій транспорту.

Викладацька діяльність

Травень 2018  р. – майстер-класи з основ українського традиційного  (в рамках профорієнтаційного вернісажу «Робітнича професія – крок до успіху» в рамках обласного тижня). Проведення майстер класу із основ ниткової графіки та традиційних технік українського декоративно-прикладного мистецтва вишивання.

Щорічна участь у  проведенні тижнів охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Публікації

Вересень 2016 р. розміщення на сайті товариства з обмеженою відповідальністю «Універсальний Освітній Простір «Акцент»  збірників інструкційно-технологічних карток  з обладнання швейного виробництва, матеріалознавства, технології виготовлення швейних виробів  (рівень кваліфікації  1-2, 3, 4 розряди).

Журнал НМЦ ПТО «Вісник»  лютий  2019 р. – Перша допомога в екстремальних ситуаціях. Урок охорони праці.

Журнал «Профтехосвіта» № 5 (125) травень  2019 р. –  Перша допомога в екстремальних ситуаціях. Урок охорони праці.

2020 р. – розміщення на сайтах НМЦ ПТО та МОН України електронного навчально-методичного посібника із предмета «Основи енергоменеджменту».

 

 

 

Квітень - травень 2019 р. Участь у роботі обласної творчої групи із розробки  програм Державного стандарту професії слюсар з ремонту КТЗ за модульними компетентностями (охорона праці, основи енергоменеджменту).

Травень - червень 2020 р. Робота у складі творчої групи із розробки та створення  електронного навчально-методичного комплексу (ЕНМК) із професії слюсар з ремонту КТЗ.

Участь  учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах          

15 березня 2017 року – участь в обласному ІІ заключному етапі олімпіади з охорони праці із використанням інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет у режимі он-лайн.

15 березня 2017 року – участь в обласному ІІ заключному етапі  олімпіади з охорони праці із використанням  інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет у режимі он-лайн.

25 жовтня та 8 листопада 2018 року  участь у  І та ІІ етапах  Всеукраїнської олімпіади з  предмету «Екологія».  Під керівництвом викладача Пліхта Антоніни Антонівни  учні групи №25 Кулман Лєна та Мигович Наталія (переможці І етапу)  розробили  та  презентували екологічний інформаційно-дослідницький, груповий, довготривалий    проект під назвою «Про срібний край потрібно дбати!»

Результативність – ІІ призове місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади

                  

4 березня 2020 року – участь в обласному ІІ заключному етапі  олімпіади з охорони праці із використанням  інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет у режимі онлайн.

Результативність –  І призове місце в ІІ  обласному  етапі олімпіади (учень групи 7, І курс  Максимочник Іван Іванович).

                 

 

 

 

 

 

Позанавчальна  діяльність 

Виховна робота

Вересень  2016 р. – проведення  урочистого відкритого загальліцейного    заходу до  Дня   працівника освіти .

    

 

 

 

 

 

Вересень  2018 року – проведення  урочистого відкритого загальноліцейного    заходу присвяченого Дню  Знань

 

 

4 травня 2018 року в рамках тижня безпеки життєдіяльності  у групі №25, ІІ курс (професія обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору)  проведено виховну годину на тему «Пожежа відбирає найдорожче: причини, наслідки, заходи запобігання».

Жовтень 2019 року – участь у загальноліцейному конкурсі до Свята Осені (композиція «Моя Україна»)

 

Грудень 2019 року – виховна година на тему «Інститут шлюбу та сім'ї» 

         

 Керівництво гуртком, результативність               

Березень - квітень 2017 р.  – участь у І та ІІ етапах обласного третього фестивалю - конкурсу  «Воскресни,  Писанко!» -3.

Березень – квітень 2018 р. – участь у І та ІІ етапах обласного четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» -4 .

      2017 рік                                                 2018 рік

 

17 травня 2018 року – участь у профорієнтаційному вернісажі «Робітнича професія – крок до успіху»: проведення майстер класу із основ ниткової графіки та традиційних технік українського декоративно-прикладного мистецтва вишивання.

Березень – квітень 2019 р. – участь у І та ІІ етапах обласного четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» -5 .

Робота над оснащенням навчального кабінету та майстерні    

 2016 -17 н.р. – розпочато творчий пр