Мелеш Георгій Андрійович
Посада: викладач фізичної культури
Освіта: вища
Спеціальність за дипломом: вчитель фізкультури
Навчальний заклад: Львівський інститут фізичної культури, 1973 р.
Стаж педагогічної роботи: 39  років, з них 33 р. в СПБЛ.
Форма та результати підвищення кваліфікації: Курси викладачів фізичної культури і здоров’я  при інституті післядипломної педагогічної освіти м. Ужгород, 2008 р., посвідчення №397.
Володіння ІКТ: 72 год. Курси комп’ютерної грамотності 2013.
Предмети які викладає: фізична культури

Педагогічна діяльність
 Мета атестації:  підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач».
Методична проблема:   «Виховання в учнів стійкого інтересу до занять фізкультурою,  потреби у дотриманні здорового способу життя»

Відкриті уроки:
2010 р. – Тема: «Техніка ведення м’яча лівою і правою рукою»
2011 р. – Тема: «Техніка подачі м’яча знизу, зверху»
2012 р. Тема: «Техніка передачі м’яча внутрішньою стороною стопи».
 Методичні розробки:
Вправи для розвитку спритності, ритмічності,
Розвиток спритності у юних футболістів

Участь  в конкурсах олімпіадах:
- Щорічні турніри  на кубок ім. М.Данканича з міні-футболу серед колективів ПТНЗ Закарпатської обл. - третє місце.
- Турніри з міні-футболу серед учнів Свалявського району 1996 р.н. і молодші на кубок м. Сваляви під патронатом міського голови Ланьо І.І -   ІІІ місце.
-  Заключне  змагання обласної спартакіади серед ПТНЗ за 2011-2012 н.р. з міні-футболу, -  ІІІ місце в І підгрупі.
 -   За підсумками обласної спартакіади ПТНЗ Свалявський професійний будівельний   ліцей зайняв IV загально-командне місце в 2011-2012 н.р.

Позанавчальна діяльність

Гурток з футболу, шахів, настільного тенісу.

Публікації:
Збірник методичних напрацювань педагогічних працівників Свалявського професійного будівельного ліцею - 2011-2012 р.р.